Ses Yalıtım Malzemeleri

Restoranınızı, kayıt stüdyonuzu, odanızı veya ofisinizi rahat, sıcak ve sessiz hale getirmek için ses yalıtım malzemeleri arayışındaysanız doğru yerdesiniz !
akustik ses yalıtım malzemeleri ses izolasyon malzemeleri

Ses Yalıtım Malzemeleri Nelerdir ?

ses yalıtım süngeri ses yalıtım malzemeleri

Süngerpan, bariyerli bondex sünger, bondex sünger, bariyerli akustik sünger vb. ses geçişini engellemek için kullanılan yüksek yoğunlukta ürünler.

epdm ses bariyeri ses kesici bariyer

Epdm heavy layer ses izolasyon bariyeri 1,7mm ile 5mm kalınlık aralığında olup yer kaplamadan çok yüksek sesleri dahi izole etmeyi kolaylaştırır.

ahşap akustik ses yalıtımlı kapı

Ahşap otel kapısı, stüdyo kapısı, ev oda kapısı, tiyatro salonu kapısı gibi pek çok tek kanat ve çift kanat ses yalıtımlı akustik ahşap kapılar firmamızda mevcuttur.

Akustik Ses Emici Malzemeler

akustik labirent sünger ses yalıtım malzemeleri

Piramit sünger, yumurta sünger, labirent sünger ve düz akustik süngerler alev almaz 50-70-90DNS yoğunluğunda ses emici süngerlerdir.

akustik stüdyo süngeri paneli ses yalıtım malzemeleri

Dekoratif akustik sünger olup stüdyo başta olmak üzere pek çok alanda kullanılabilir ses yutum süngerleri. Vicoustic flexi, bass küpü, basstrap ve dahası Solo’da.

basotect melamin sünger ses yalıtım malzemeleri

Antibakteriyel ses yutucu beyaz ve gri renkli akustik melamin köpük yumurta, labirent ve düz desenleri ile Solo Akustik Tasarım bünyesinde mevcuttur.

Titreşim Engelleyici Malzemeler

Zemin ses yalıtım malzemeleri olarak darbe ve titreşim engelleyici levhalar kullanılır. Akustik zemin kaplama uygulaması için halılar en çok tercih edilenlerdir.

akustik karo halı ses yalıtım malzemeleri

Akustik ofis halısı olarak çok sık kullanılan karo halılar 50x50cm 50x125cm gibi ebatlara sahip titreşim önleyici, kolay uygulanabilir ve temizlenebilir yapıdadır.

duvardan duvardan akustik rulo halı ses yalıtım malzemeleri

Kauçuk tabanlı akustik kaydırmaz rulo halılar duvardan duvara halı kullanmak isteyenler için birebirdir. Zemininde kullanılan kauçuk sayesinde titreşimi önler.

mantarlı kauçuk şilte levha ses yalıtım malzemeleri

Parke altı ses yalıtımı ve şap altı ses yalıtımı için kullanılan inşaat akustiği malzemeleri arasında en çok tercih edilen ürün mantarlı kauçuk şilte levhası.

Akustik ses yalıtım malzemeleri grubundan dekoratif paneller son katman ürünleridir. Mekanda istediğiniz akustik tasarımı elde etmenizi sağlar. 

akustik kumaş kaplı paneller ses yalıtım malzemeleri

Akustik kumaş kaplı panel; masa ve ortam bölücü paneller, akustik tavan paneli ve akustik duvar paneli olmak üzere 3 ayrı modelde üretilir.

akustik ahşap paneller ses yalıtım malzemeleri

Akustik ahşap çıtalı keçe panel, delikli ahşap panel, derzli ahşap panel ve düz ham mdf paneller ses yansıtıcı ve ses yutucu panel olarak ayrıştırılır.

akustik stüdyo panelleri ses yalıtım malzemeleri

Akustik ahşap difüzör, akustik süngerli difüzör paneller ses kaydını en iyi seviyeye getirmek için oda içinde en uygun noktalarda kullanılmalıdır. 

akustik keçe panel ses yalıtım malzemeleri

Akustik Keçe Panel

PET Polyester akustik keçe paneller kolay model alan yüksek akustik emilim performansına sahip akustik panel çeşididir. Akustik keçe baffle seperatör paravan vs.

akustik asma tavan paneli ses yalıtım malzemeleri

Akustik Asma Tavan Paneli

T24 Asma tavan sistemleri; ahşap asma tavan, camyünü asma tavan, taşyünü asma tavan ve metal asma tavan gibi modellere sahip ses yalıtım paneli çeşididir. 

heraklite ahşap yünü ses yalıtım malzemeleri

Çimento katkılı darbeye dayanıklı uzun ömürlü kullanım sağlayan ses yansıtıcı ve yutucu özelliğe sahip heraklite akustik levhalar duvar ve tavanda kullanıma uygundur.

Akustik Kabinler

akustik ofis kabinleri ses yalıtım malzemeleri

Akustik telefon kabini, akustik ofis görüşme çalışma kabini ve ofis toplantı kabini gibi birçok seçeneği olan sessiz yalıtımlı ofis kabinleri ses yalıtım malzemeleri. 

akustik ofis modülleri ses yalıtım malzemeleri

Akustik Modüller

4 duvar arasından sıkıldınız veya ofisinizi farklı bir konsepte mi taşımak istiyorsunuz ? O zaman bu ses yalıtım malzemeleri akustik ofis modülleri tam size göre .

akustik müzik kabinleri ses yalıtım malzemeleri

Akustik stüdyo kabini, ses kayıt vokal kabini, akustik enstrüman piyano kabinleri, ses izolasyon kabini gibi kendi alanınıza özel kabinler için adres Solo Akustik.