Bariyerli Süngerpan

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Bariyerli Süngerpan

Bariyerli Süngerpan

Bariyerli süngerpan epdm ses bariyeri ile süngerpan adlı malzemenin birleşiminden oluşmuş bir ürün çeşididir.Bariyerli süngerpan, ciddi oranda ses yalıtımı gerektiren alanlarda kullanılmaktadır.İki süngerpan arasına bariyer konularak elde edilen bu malzeme kapalı gözenekleri sayesinde ısı yalıtımı oldukça yüksek bir malzemedir.

Bariyerli Ses Kesici Süngerpan

Bariyerli süngerpan 110-180 dns arasında üretilebilen sesin yoğunluğuna bağlı olarak sesi yüksek ölçüde kesen bir üründür.Süngerpan ile epdm ses bariyeri birlikte kullanımı sonucunda %90 oranında ses kesimi sağlamaktadır.Otomotiv sektöründe tampon ve takoz malzemesi olarak kullanıldığı gibi spor sektöründe de güneş minderi olarak kullanılmaktadır.

Ses Kesici Sünger

Sesin yoğun olduğu yerlerde sesi kesmek amacıyla kullanılan bariyerli süngerpanlar duvar, tavan ve zeminde farklı yoğunluklarda çeşitleri mevcuttur.Bariyer dediğimiz aslında ham maddesi kauçuk olan pvc dir.Tek başına da kullanılabilir ve güçlü bir ses izolasyonu ürünüdür.

Ses Yalıtım Süngeri

Bariyerli süngerpan ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız bulunmaktadır.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Ses Emici Süngerpan

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.