Bariyerli
Akustik Sünger

Bariyerli akustik süngerler yanmaz poliüretan arasındaki kurşun epdm ve pvc bariyerler sayesinde ses kesim oranını üst düzeye çıkarır. Ses Yutum kabiliyetini arttırmak için sünger yüzeyi piramit labirent, special, yumurta gibi profillerde üretilebilir. Sesin türü ve şiddetine göre farklı kalınlık ve yoğunlukta tercih edilir.
bariyerli akustik sünger

Akustik Sünger - Ses İzolasyon Süngeri

Alev Almaz Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli ses yalıtım süngerleri çok yüksek frekanslı seslerin izole edilmesinde kullanılan güçlü bir izolasyon malzemesidir. Sesin yalıtım kalitesi süngerin kalınlığı ve yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterir. Bondex sünger kullanılırsa daha iyi bir izolasyon malzemesi elde edilebilir.

Akustik Ses İzolasyonu

Bariyerli Ses İzolasyon Süngeri

Tekne motoru ses yalıtımı, sinema salonu ses yalıtımı, konser alanı akustik düzenleme, disko bar ses izolasyonu, fabrika kontrol kabini, ses izolasyon kabini, jeneratör odası ses yalıtımı gibi birçok ses yalıtımı gerektiren alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Bariyerli akustik sünger ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur.