Bariyerli Akustik Sünger

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli Akustik Süngerler

Bariyerli akustik süngerler yanmaz poliüretan altındaki kurşun bariyerler sayesinde ses emişini üst düzeye çıkarır.Yutum kabiliyetini arttırmak için labirent, special, yumurta gibi profillerde üretilebilir.Sesin türü ve şiddetine göre poliüretan ile çeşitli varyasyonlar üretilebilir.

Stüdyo Bariyerli Piramit Sünger Uygulaması

Bariyerli ses yalıtım süngerleri çok yüksek frekanslı seslerin izole edilmesinde kullanılan güçlü bir izolasyon malzemesidir.Sesin yalıtım kalitesi süngerin kalınlığı ve yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterir.Bondex sünger kullanılırsa daha iyi bir izolasyon malzemesi elde edilebilir.

Yumurta Formlu Bariyerli Sünger

Tekne yalıtımı, sinema, konser, toplantı salonu gibi birçok ses yalıtımı gerektiren alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.Ses iletim kaybı sağlamak için ses iletim engelleyici Epdm bariyer ile lamine edilebilmektedir.

Bariyerli Labirent Sünger Uygulaması

Bariyerli akustik sünger ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeri mevcuttur.Ürünler hakında detaylı bilgi almak / sipariş vermek için : 0232 373 25 35

Radyo Odası Bariyerli Special Sünger Uygulaması

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.