Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı ve akustik yalıtım arasındaki karmaşıklığı ortadan kaldırmakla başlayalım. Ses geçişlerini engellemek için yapılan uygulama ses yalıtımı mekan içindeki akustik ses dengesini korumak için yapılan uygulamaya akustik tasarım denir.

duvar ses yalıtımı

Duvar Ses Yalıtımı

Ortak komşu duvar ve ev içi ses yalıtım uygulamaları için karşı odaya geçen sesleri engellemek adına yaptığımız uygulamalardır.

tavan ses yalıtımı

Tavan Ses İzolasyonu

Üst kata giden sesleri engellemek için mevcut tavan üzerine yüksek ses izolasyon malzemeleri ile işlem yapıyoruz. 

zemin ses yalıtımı

Zemin Ses Yalıtımı

Parke ve şap altı zemin ses izolasyon uygulamalarında mantar, eva ve kauçuk esaslı ses yalıtım levhaları kullanılır.

yüzer oda ses yalıtımı

Sessiz oda elde etmek isterseniz yaptırmanız gereken uygulama yüzer oda ses izolasyonudur.

stüdyo ses yalıtımı

Stüdyolarınızda ki istenmeyen seslerden kurtulmanız için ses yalıtım malzeme satışımız ve akustik düzenleme, tasarım projelendirme ses izolasyonu uygulama hizmetlerimiz mevcuttur.

fotoğraf stüdyosu ses yalıtımı

Güzel ve özgün fotoğraflar çekebilmek için ortamın gerekli koşullara uygun dizayn edildikten sonra mutlaka özellikle duvar ve tavan yüzeylerinde ses izolasyonu veya akustik düzenleme yapılmalıdır.

home cinema odası ses yalıtımı

Evinizde film, dizi keyfi yaşamak istiyorsanız;  odalardan birine ses izolasyonu ve akustik düzenleme yapmanız gerekir. Evde sinema odalarında  akustik yalıtım yapıldığı takdirde gürültü engellenir.

tv stüdyosu ses yalıtımı

Televizyon kanallarından en önemli bölümlerden biri olan tv stüdyosu içinde alınan kayıtlarda daha net sesler gelmesi için tv stüdyolarına akustik ses yalıtım uygulaması yapmaktayız.

radyo odası ses yalıtımı

Radyo odalarında profesyonel işler çıkarmanız için ses izolasyonu hizmetimiz mevcuttur. Radyo odalarında yapılan ses yalıtım ve akustik düzenlemeler ortamdaki istenmeyen seslerden sizi kurtarır.

vokal odası ses yalıtımı

Vocal odalarında dilediğiniz gibi şarkı söyleyip, ses kaydı yaptırırken oluşan eko, yankı, bass, istenmeyen sesleri engellemek için ses izolasyon hizmetimiz ve akustik kabin gibi malzeme satışımız mevcuttur.

reji odası ses yalıtımı

Reji odalarında ses düzenleme ve akustik yalıtım hizmetimiz mevcuttur. Reji odalarınızı daha profesyonel bir alana çevirip ortamdaki yankı, eko, uğultu, çınlama gibi sesleri kesmekteyiz.

ses kayıt odası ses yalıtımı
Ses kayıtlarınızı istenmeyen seslerden kurtularak almanız için ve profesyonel bir iş çıkarmanız için akustik tasarım projelendirme, akustik düzenleme ve ses yalıtım hizmeti vermekteyiz.
müzik odası ses yalıtımı

Müzik odaları gürültü içeren; ve enstrüman seslerinin çıkardığı ses nedeniyle bu alanlarda mutlaka ses izolasyonu ve akustik düzenleme yapılmalıdır. Ses izolasyon ve akustik yalıtım hizmetimiz mevcuttur.

bateri odası ses yalıtımı
Bateri odalarında çalınan enstrüman nedeniyle çok fazla ses dalgası ve yüksek ses meydana gelir. Bu sesleri ses yalıtımı ve akustik düzenleme yaparak önlemekteyiz.
gitar odası ses yalıtımı

Gitar odalarına akustik düzenleme malzeme satışımız ve ses izolasyon uygulama hizmetimiz mevcuttur. Ses yalıtım uygulaması yapılmış bir oda da müzik aleti çalmanın keyfini sizlere yaşatmak isteriz.

piyano odası ses yalıtımı

Piyanonun sesleri nedeniyle ortamda oluşan yankı, eko, uğultu, çınlama gibi sesleri kesmek için ses izolasyonu , akustik düzenleme hizmetimiz ve malzeme satışımız mevcuttur.