Mantar Şiltesi

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Mantar Şilte

Zemin Mantar Şilte

Yoğun titreşimli alanlar için, zeminlerde topuk sesi gibi titreşim problemlerinin çözümü için üretilen mantar şilte, mantar meşesi ağacının kabuğu olan granül mantarından işlenerek elde edilmektedir.İzolasyonda kullanılan malzemeler büyük önem arz etmektedir.Sesin yoğunluğu ve şiddetine bağlı olarak kullanılan malzemeler değişmektedir.

Zemin Ses Yalıtımı

Mantar şilte blok ve silindirlerden dilimleme ve soyulma işlemi ile üretilen mantar rulo, darbe emiciliği bakımından yüksek bir performans sergilemesi onu darbe kaynaklı seslerin çözümlenmesinde kaliteli bir ürün haline getirmektedir.Özellikle inşaatlarda ses ve ısı yalıtımında sıklıkla kullanılan bir üründür.

Darbe ve Titreşim Emici Mantar Şilte

Mantar şilteyi zemin kaplamanın altına döşeyerek çok kaliteli bir ses yalıtım ve darbe izolasyonu elde edebilirsiniz.Asansör odası, müzik odası, ses kayıt odası, akustik oda, sinema salonu gibi birçok alanda sıklıkla kullanılan bir üründür.

Mantar Şiltesi

Mantar şilte ve buna benzer birçok ses yalıtım malzemesi satışımız bulunmaktadır.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Mantar Şilte Uygulaması

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.