Akustik Sarkık Panel

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Akustik Sarkık Panel

Akustik sarkık panel normalden biraz daha aşağı şekilde olan panellerdir.Akustik sarkık paneller ortamın akustiğini ve sesleri kontrol altına almakla beraber dekoratif şık görüntüsüyle ortama ayrı bir renk katar.Dekoratif olduğu için sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir.İçerisinde Bulunan özel cam yünü malzeme ile ortamdaki yüksek sesi emer.Akustik paneller dekoratif amaçlıdır ve özel aparatıyla birlikte duvara asılır.

Akustik Sarkık Panel

Akustik sarkık paneller zevkinize göre istediğiniz şekilde üretilebilir.Akustik sarkık panellere çarpan ses dalgaları geriye ısı enerjisi olarak döner ve böylelikle geri dönen ses enerjisinde yüksek ölçüde azalma görülür.Akustik sarkık paneller özelliği sayesinde ortamdaki yankı, eko, gürültü kısacası istenmeyen sesleri soğurur.Böylelikle daha sessiz, akustik düzenin sağlanmış olduğu bir ortam oluşturmasının yanında dekoratif görüntüsü ile istediğiniz renkte seçerek ortamınıza ayrı bir tat katar.

Dekoratif Akustik Sarkık Panel

Akustik sarkık paneller dekoratif olmasının özelliğinin etkisiyle de birlikte avm,otel,restaurant,kafe,müzik odası gibi pek çok yerlerde yankıyı kesmek, ekoyu önlemek gibi amaçlarla da kullanabilirsiniz.

Akustik Sarkık Panel Modelleri

Akustik sarkık paneller ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız bulunmaktadır.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgelidir.Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için : 0232 373 25 35

Renkli Akustik Sarkık Panel

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.