Akustik
Sarkık Panel

Akustik sarkık panel ürünlerimiz canopy akustik yüzer tavan ve baffle tavan ürünlerimizdir. Akustik sarkık paneller ortamın akustiğini ve sesleri kontrol altına almakla beraber dekoratif şık görüntüsüyle ortama ayrı bir renk katar. Dekoratif olduğu için sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. İçerisinde Bulunan özel cam yünü malzeme ile ortamdaki yüksek sesi emer. Akustik paneller dekoratif amaçlıdır ve özel aparatıyla birlikte duvara asılır.

kumaş kaplı akustik sarkık panel

Akustik Tavan Paneli

Akustik Sarkık Panel Modelleri

Sarkık akustik paneller zevkinize göre istediğiniz şekilde üretilebilir. Akustik sarkık panellere çarpan ses dalgaları geriye ısı enerjisi olarak döner ve böylelikle geri dönen ses enerjisinde yüksek ölçüde azalma görülür.

 Akustik sarkık paneller özelliği sayesinde ortamdaki yankı, eko, gürültü kısacası istenmeyen sesleri soğurur. Böylelikle daha sessiz, akustik düzenin sağlanmış olduğu bir ortam oluşturmasının yanında dekoratif görüntüsü ile istediğiniz renkte seçerek ortamınıza ayrı bir tat katar.

Akustik Ses İzolasyonu

Kumaş Kaplı Akustik Tavan Panelleri

Sarkık akustik paneller dekoratif olmasının özelliğinin etkisiyle de birlikte avm, otel, restaurant, kafe, müzik odası gibi pek çok yerlerde yankıyı kesmek, ekoyu önlemek gibi amaçlarla da kullanabilirsiniz.

Akustik sarkık tavan paneli ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız bulunmaktadır. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgelidir.