Akustik Oda Kiti

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Akustik Oda Kiti

Akustik oda kitleri ses dalgarının oluşturduğu; eko, yankı, çınlama gibi seslerin oluşumunu engellemek için oluşturulmuş panellerdir. Bu paneller akustik kumaş ile kaplanmaktadır. Oda kitleri kullanılacak ortamın dört bir yanına dağıtılarak kullanılır.

Akustik Düzenleme Kitleri

Akustik oda kitleri tüm alana kullanıldığı takdirde sesin boğulmasına neden olur. Bu yüzden ara ara duvarlarda kullanılır. Bass frekansları tizler ve ses yutma katsayıları ayrıca hesaplanarak kitlerin yerleri ve malzeme kalınlık ve genişliği ayarlanmıştır. İstenilen boyutlarında ve renkte üretimi mevcuttur.

Duvar Panel Malzemeleri

Akustik oda kitleri ses yalıtım panelleri içinde sıklıkla kullanılan dekoratif bir üründür. Ortamdaki sesleri dengeler ve akustik bir ortam oluşturur. Oda kitleri renk seçeneği bulunan bir üründür.

Akustik Oda Kitleri ve Duvar Panelleri

Stüdyolarda oda kiti kullandığınız takdirde içeride akustik düzenleme de yaparsanız ortamdaki sesleri dengeler ve daha iyi bir ses kalitesi elde edebilirsiniz. Stüdyo, müzik odası, reji odası, vocal odası, ses kayıt odası, ev, home cinema gibi alanlara oda kiti satış hizmetimiz ve uygulamamız mevcuttur.

Ses Düzenleyici Oda Kiti

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.