Akustik
Oda Kiti

Akustik oda kiti ses dalgalarının oluşturduğu; eko, yankı, çınlama gibi seslerin oluşumunu engellemek için oluşturulmuş panellerdir. Bu paneller akustik kumaş ile kaplanmaktadır. Oda kitleri kullanılacak ortamın dört bir yanına dağıtılarak kullanılır.
akustik oda kiti

Akustik Ses Yalıtım Paneli

Kumaş Kaplı
Akustik Oda Kiti Özellikleri

Akustik oda kiti tüm alana kullanıldığı takdirde sesin boğulmasına neden olur. Bu yüzden ara ara duvarlarda kullanılır. Bass frekansları tizler ve ses yutma katsayıları ayrıca hesaplanarak kitlerin yerleri ve malzeme kalınlık ve genişliği ayarlanmıştır. İstenilen boyutlarında ve renkte üretimi mevcuttur.

Akustik kumaş kaplı oda kitleri ses yalıtım panelleri içinde sıklıkla kullanılan dekoratif bir üründür. Ortamdaki sesleri dengeler ve akustik bir ortam oluşturur. Oda kitleri renk seçeneği bulunan bir üründür.

Kumaş Kaplı Panel

Akustik Stüdyo Paneli Paketleri - Oda Kiti

Stüdyolarda oda kiti kullandığınız takdirde içeride akustik düzenleme de yaparsanız ortamdaki sesleri dengeler ve daha iyi bir ses kalitesi elde edebilirsiniz. Stüdyo, müzik odası, reji odası, vocal odası, ses kayıt odası, ev, home cinema gibi alanlara oda kiti satış hizmetimiz ve uygulamamız mevcuttur.