Akustik
Piramit Panel

Ses emici Akustik Piramit Panel sayesinde duvar yüzeyi bir odadaki akustiği iyileştirmek için kullanılabilir. Üçgen tasarım sadece eğlenceli ve çekici bir görünüm sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ses dalgalarını etkili bir şekilde durdurarak odanın akustiğini iyileştirir. 

akustik piramit panel

Akustik Panel

3D Akustik Piramit Panel Özellikleri

Her modül, akustik kumaşla kaplanmış ses emici camyünü levhadan oluşur. 

Akustik 3D piramit panel 20×20 cm boyutunda, 10 cm kalınlığında

Ürün yapısı ve şekli sayesinde ürün yatay veya dikey olarak monte edilebilir ve kombine edilerek farklı desen oluşumları oluşturulabilir.

Akustik Ses Yalıtım Paneli

3D Akustik Kumaş Kaplı Ses Yalıtım Paneli

Akustik 3 Boyutlu Piramit paneller ortamdaki yankıyı, çınlamayı, ekoyu önlemek için kullanılır. Örneğin konuşma sesi, müzik sesi gibi tiz sesleri yutarak geri yansımasını önler ve böylelikle akustik ses yalıtımı sağlamış oluruz.

Akustik 3d piramit paneller küçük boyutlarda üretildiği için mekanlarda dekoratif olarak da kullanılabilir. Genellikle ses kayıt odaları, müzik odaları gibi mekanda akustik ses yalıtımı sağlamak amacıyla kullanılır. Akustik piramit paneller erime, yanma gibi özellikler göstermez.

Yapıştırıcısı duvara sürdükten sonra malzemeyi üzerine presleyerek uygulaması yapılır. Akustik piramit panel ve birçok ses yalıtım süngeri satışımız mevcuttur. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olmakla beraber ISO belgeleri mevcuttur.