Akustik Piramit Panel

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Akustik Piramit Panel

Akustik Piramit Panel

 

Akustik piramit panel 20x20 cm boyutunda, 10 cm kalınlığında, 26 dns yoğunluğunda poliüretan bir malzemeden üretilmektedir.Akustik Piramit paneller ortamdaki yankıyı, çınlamayı, ekoyu önlemek için kullanılır.Örneğin konuşma sesi, müzik sesi gibi tiz sesleri yutarak geri yansımasını önler ve böylelikle akustik ses yalıtımı sağlamış oluruz.

Stüdyo Akustik Piramit Panel Uygulaması

Akustik piramit paneller küçük boyutlarda üretildiği için mekanlarda dekoratif olarakta kullanılabilir.Genellikle ses kayıt odaları, müzik odaları gibi mekanda akustikliği sağlamak amacıyla kullanılır.Akustik piramit paneller erime, yanma gibi özellikler göstermez.

Ses Emici Piramit Panel

Yapıştırıcısı duvara sürdükten sonra malzemeyi üzerine presleyerek uygulaması yapılır.Akustik piramit panel ve birçok ses yalıtım süngeri satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olmakla beraber ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Dekoratif Piramit Panel

Akustik Ses Düzenleyici Piramit Panel

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.