Basotect
Special Sünger

Bir melamin sünger çeşidi olan basotect special sünger açık gözenekli yapısı sayesinde yanmaz, alev almaz bir özellik gösterir. Orta derecedeki seslerin oluşumuna izin vermeyen basotect melamin special süngerlerin içindeki kimyasal maddeler zararlı atık oluşturmaz ve zehirli gaz oluşturmamaktadır.

basotect special sünger

Akustik Sünger - Basotect Köpük

Basotect Special Sünger Özellikleri

Boyları 500×1250 mm ile 1000×1000 mm plaka şeklindeki basotect special süngerler 30-40-50 mm kalınlığı standartlarına göre üretilmektedir. 

Kendinden yapışkanlı modelleri de bulunmaktadır.

 Basotect akustik special süngerler hafif ve çok kullanışlı olmasıyla beraber arasına kauçuk bariyer yerleştirilerek ses geçiş kaybı sağlanır böylelikle performansı arttırılmış olur.

Melamin Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Basotect Special Ses İzolasyon Süngeri

Antibakteriyel özellikte olan basotect special süngerler çok kolay bir şekilde temizlenebilir. Yüzey yapısındaki şekilleri sayesinde akustik emilim performansı artan basotect melamin special süngerler yüksek sesli yerlerde yani jeneratör, kompresör kabininde, sanayi makinelerinde, otomotiv sektöründe motor seslerini yalıtım için kullanılabilir. 

Basotect akustik special sünger ve diğer birçok ses yalıtım malzemelerinin satışı mevcuttur. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olmakla beraber ISO belgeleri mevcuttur.