Akustik Yüzer Tavan

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Akustik Yüzer Tavan

Akustik yüzer tavan paneller ortamdaki ses izolasyonunu ve akustik düzeni sağlar.Böylelikle ortamda akustik bir ortam sağlamış olursunuz.Akustik yüzer tavan paneller 95kg/m3 yoğunluğunda kumaş ile kaplı olarak cam yünü levha ile üretilmiştir.Ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlamakta yardımcı olur.

Akustik Yüzer Tavan

Akustik yüzer tavan paneller ortamdaki akustik ortamı sağlamanın dışında şık dekoratif görüntüsü ile şık bir hava katarak istediğiniz renkte seçilerek zevkinize göre tavanınıza asabilirsiniz.Akustik yüzer tavan paneller ortamdaki akustiği düzenleyebilen daha doğrusu ortamdaki yankı ve ses bozuklukları gibi istenmeyen seslerden kurtulmak için kullanılabilir.Ses emici özelliği ile birlikte ortamdaki ses düzenini sağlar.

Akustik yüzer tavan panellerin tavana çarpması ile birlikte çarpan ses enerjisi ısı enerjisine dönüşür.Böylelikle geri dönen ses enerjisi büyük ölçüde azalış gösterir.Ofis, toplantı salonu, alışveriş merkezi, eğlence mekanı, sinema salonu gibi pek çok yerlerde hem şık görüntüsü ile hem de ortamdaki akustiği düzenleyerek işinize yarayacaktır.

Akustik Yüzer Tavan Modelleri

Akustik yüzer tavan ve birçok ses yalıtım ürünlerimiz satışı mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun, ISO belgeli ürünlerdir.Ürünler hakkında detay almak/sipariş vermek için : 0232 373 25 35

Akustik Yüzer Tavan Stüdyosu

Akustik Yüzer Tavan Uygulaması

Dekoratif Akustik Yüzer Tavan

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.