Akustik Yüzer Tavan

Akustik yüzer tavan panel mekandaki akustik ses yalıtımı sağlamanın dışında şık dekoratif görüntüsü ile şık bir hava katarak istediğiniz renkte seçilerek zevkinize göre tavanınıza asabilirsiniz. Akustik yüzer tavan paneli ortamdaki akustiği düzenleyebilen daha doğrusu ortamdaki yankı ve ses bozuklukları gibi istenmeyen seslerden kurtulmak için kullanılabilir. 

akustik yüzer tavan paneli

Akustik Tavan Paneli

Akustik Yüzer Tavan Paneli

Akustik canopy yüzer tavan paneller 95kg/m3 yoğunluğunda kumaş ile kaplı olarak cam yünü levha ile üretilmiştir. 

  • Ebatlar : Özel Ölçülerde üretilebilir. Standart : 50x50cm ve katları, 60x60cm ve katları
  • Kalınlık : 30mm – 40 mm – 50mm
  • Kenar Detayı : Sertleştirilmiş.
  • Akustik Performans : NRC değeri 0.95 -1.00aralığındadır.
  • Yangın Dayanımı : TS EN 13501-1+A1:2013standardına göre A2 s1 d0 sınıfı.
  • Uygulama Şekli : Askı seti ile Tavana serbest asılır.
Akustik Ses Yalıtım Paneli

Canopy Akustik Yüzer Tavan Kaplama

Akustik canopy yüzer tavan panelleri ortamdaki ses izolasyonunu ve akustik düzeni sağlar. Böylelikle ortamda akustik bir ortam sağlamış olursunuz. Ses emici özelliği ile birlikte ortamdaki ses düzenini sağlar.  Ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlamakta yardımcı olur.

Yüzer tavan panellerin tavana çarpması ile birlikte çarpan ses enerjisi ısı enerjisine dönüşür. Böylelikle geri dönen ses enerjisi büyük ölçüde azalış gösterir. Ofis, toplantı salonu, alışveriş merkezi, eğlence mekanı, sinema salonu gibi pek çok yerlerde hem şık görüntüsü ile hem de ortamdaki akustiği düzenleyerek işinize yarayacaktır.

Akustik canopy yüzer tavan ve birçok ses yalıtım ürünlerimiz satışı mevcuttur. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun, ISO belgeli ürünlerdir.