Köşe Bass Küpü

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Bass Küpü

Akustik bass küpü , küp şeklinde farklı boyutlarda poliüretan maddesinden üretilmektedir.Bass kırıcı özellikte olan bu ürün ortamdaki bass seslerini kontrol eder.Ses düzenler ve ortamdaki bass seslerini kırar.Yankılanma, çınlama, eko gibi istenmeyen sesleri ortadan kaldırır.İki duvar ile tavanların birleştiği yerlerde kullanılır.Duvarın bitişiğindeki bölgelerde seslerin araya kaçmasına engel olur.

Akustik Bass Küpü

Bass küpünün boyutları 40x40x40 , 30x30x30 , 20x20x20 ve 10x10x10 cm olarak dört farklı şekili bulunmaktadır.Bass küpleri siyah renkte üretilmesine rağmen zevkinize göre istediğiniz renge boyayabilmenize imkan sunmaktadır.Diğer akustik küplerle sık bir şekilde kullanılmaktadır.

Bass Kırıcı Küp

Bass küpü diğer adıyla bass kapanı, bass seslerini kırmak amacıyla üretildiği için kayıt odası, müzik odası, sinema salonu, ev stüdyosu,radyo stüdyosu gibi birçok alanda sık bir şekilde kullanılmaktadır.Bass küplerinin ısıya dayanıklılık, yanmazlık gibi özelliği yoktur.

Köşe Bass Küpü

Bass küpü ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur böylelikle gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.İletişim için : 0232 373 25 35

Akustik Bass Küpü Ses Düzenleyici

Akustik Bass Küpü

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.