Akustik
Bass Küpü

Akustik bass küpü , küp şeklinde farklı boyutlarda poliüretan maddesinden üretilmektedir. Bass kırıcı özellikte olan bu ürün ortamdaki bass seslerini kontrol eder. Ses düzenler ve ortamdaki bass seslerini kırar. Yankılanma, çınlama, eko gibi istenmeyen sesleri ortadan kaldırır. İki duvar ile tavanların birleştiği yerlerde kullanılır. Duvarın bitişiğindeki bölgelerde seslerin araya kaçmasına engel olur.
akustik bass küpü

Akustik Ses Emilim Süngeri

Bass Küpü Bass Kırıcı Sünger

  • Boyutları 40x40x40 , 30x30x30
  • Bass küpleri siyah renkte üretilmesine rağmen zevkinize göre istediğiniz renge boyayabilmenize imkan sunmaktadır. 
  • Bass küplerinin ısıya dayanıklılık, yanmazlık gibi özelliği yoktur.
  • Diğer akustik küplerle sık bir şekilde kullanılmaktadır.
Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Bass Kapanı

Bass köşe küpü diğer adıyla bass kapanı, bass seslerini kırmak amacıyla üretilir. Ses kayıt odası, müzik odası, sinema salonu, ev stüdyosu, radyo stüdyosu gibi birçok alanda sık bir şekilde kullanılmaktadır. Akustik düzenleme ve ses yalıtımı uygulamalarında kullanılan akustik panel stüdyo süngeri gibi malzemeler ile birlikte tercih edebilirsiniz. 

Akustik Bass küpü ve birçok akustik ses yalıtımı malzemesi satışımız mevcuttur. Akustik ses yalıtım süngerleri ve diğer ses izolasyon malzemeleri kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur. Akustik proje tasarım uygulamalarında yönetmeliğe uygun olduğu belgelerden öğrenebilirsiniz.