Bariyerli Basotect Sünger

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Bariyerli Basotect Sünger

Bariyerli Piramit Sünger

Bariyerli basotect süngerler ortamda akustiklik sağlayarak ses kesintisini bir üst noktaya taşır.Farklı renk ve üretimlerde olan basotect bariyerli süngerler antibakteriyel özelliği sayesinde diğer malzemelerden hijyen açısından üstündür.Antibakteriyel özelliği sayesinde okul, hastane gibi alanlarda kullanılması büyük bir yarar sağlamaktadır.Hem alanlardaki antibakteriyelliği sağlaması hem de ses izolasyonu büyük bir katkı sağlamaktadır.

Bariyerli Melamin Piramit Sünger

Ses izolasyonu dediğimiz konu ise yüksek sesin yani gürültünün ortadan kaldırılması için yapılan bir çeşit uygulamadır.Bu uygulamaları yapan birçok ses izolasyon malzemesi var olmakla beraber bariyerli basotect sünger sadece bunlardan bir tanesidir.Hafif ve kolay uygulanabilir bir yapıda olmasıyla beraber ses emici ve yutucu bir yapıdadır.

Ses Kesici Bariyerli Labirent Sünger

Kendinden yapışkanlı modelleri olmakla beraber eko, yankılanma, uğultu gibi istenmeyen seslerden kurtulmanıza yarar.Sadece beyaz ve gri seçenekleri vardır lakin üzerindeki yumurta, piramit gibi şekiller ortama ayrı bir tat katar ve ortamdaki akustiklik seviyesini arttırır.

Melamin Bariyerli Yumurta Sünger

Bariyerli basotect sünger ve daha birçok ses yalıtım malzemesi satışımız bulunmaktadır.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olmakla beraber ISO belgeleri mevcuttur.Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için / sipariş vermek için : 0232 373 25 35

Bariyerli Labirent Sünger

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.