Bariyerli
Basotect Sünger

Bariyerli basotect süngerler ortamda akustiklik sağlayarak ses kesintisini bir üst noktaya taşır.Farklı renk ve üretimlerde olan basotect bariyerli süngerler antibakteriyel özelliği sayesinde diğer malzemelerden hijyen açısından üstündür.
kurşun bairyerli basotect sünger

Akustik Sünger - Melamin Köpük

Bariyerli Melamin Ses Yalıtım Süngeri

Kendinden yapışkanlı modelleri olmakla beraber eko, yankılanma, uğultu gibi istenmeyen seslerden kurtulmanıza yarar.Sadece beyaz ve gri seçenekleri vardır lakin üzerindeki yumurta, piramit gibi şekiller ortama ayrı bir tat katar ve ortamdaki akustiklik seviyesini arttırır.
Akustik Ses İzolasyonu

Ses Kesici Bariyerli Basotect Sünger

Antibakteriyel olması sayesinde okul, hastane gibi alanlarda kullanılması büyük bir yarar sağlamaktadır.  Ses izolasyonu dediğimiz konu yüksek sesin yani gürültünün ortadan kaldırılması için yapılan bir çeşit uygulamadır. Bu uygulamaları yapan birçok ses izolasyon malzemesi var olmakla beraber bariyerli basotect sünger sadece bunlardan bir tanesidir. Hafif ve kolay uygulanabilir bir yapıda olmasıyla beraber ses emici ve yutucu bir yapıdadır.

Bariyerli basotect sünger ve daha birçok ses yalıtım malzemesi satışımız bulunmaktadır. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olmakla beraber ISO belgeleri mevcuttur.