Ahşap
Akustik Difüzör

Akustik difüzör paneller ahşaptan üretilen ses yalıtım panelleridir.  Ortamdaki eko, yankı gibi sesleri engellemekle kalmayıp dekoratif bir görüntüsü olan akustik difüzör paneller dekoratif amaçlıda kullanılabilir. İstenilen renklerde üretimi mevcuttur.

ahşap akustik difüzör panel ses yalıtım paneli

Akustik Stüdyo Paneli

Akustik Difüzör Panel Özellikleri

Tamamen doğal olan difüzör paneller özel ahşaptan üretilmektedir.

Akustik difüzör paneller 55×55 veya 60×60 cm şeklinde üretilmektedir. 

Ahşap difüzör paneller farklı modellerde üretilebilmektedir. 

Akustik ahşap difüzör panellerin ses emme katsayısı çok yüksek olup panele çarpan ses dalgaları geri parçalanmasını sağlamasıyla yüksek kaliteli ses yayılımı sağlamaktadır. Bu nedenle küçük odalarda uygulanması popüler bir üründür.

Yapısı gereği sesi çok iyi emme özelliğine sahiptir. Sesi çok kaliteli bir şekilde yansıttığı için genellikle müzik odaları, stüdyo, ev gibi mekanlarda kullanılmaktadır ve de oldukça popülerdir.

Akustik ahşap difüzör panel ve diğer ses yalıtım malzemeleri ürünlerimizin satışı mevcuttur. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ve ISO belgeleri mevcuttur.

Akustik Ahşap Difüzör Panel

Akustik difüzör kullanmak neden önemlidir?

En büyük akustik sorunlardan biri, evimizdeki veya ofisimizdeki, stüdyomuzdaki veya oturma odamızdaki büyük miktardaki derin seslerden kaynaklanır. En iyi derin ses emici membranlar bu sorunu ortadan kaldırır. Tizleri emmek bundan çok daha basittir: hemen hemen her sıradan nesne veya mobilya tizleri kolayca emebilir. Ancak bir odaya veya ofise yalnızca ses emiciler yerleştirirsek, sonuç, ses deneyimini büyük ölçüde azaltan aşırı zayıflama olacaktır, çünkü dengeli bir ses ancak bas ve tizin en iyi uyumu ile elde edilebilir. Akustik difüzörler , derin sesleri emerken sesleri dağıtır – böylece harika ve net bir ses elde edersiniz.