Akustik Difüzor Panel

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Akustik Difüzör Panel

Akustik difüzör paneller ahşaptan üretilen ses yalıtım panelleridir.Tamamen doğal olan difüzör paneller özel ahşaptan üretilmektedir.Ortamdaki eko, yankı gibi sesleri engellemekle kalmayıp dekoratif bir görüntüsü olan akustik difüzör paneller dekoratif amaçlıda kullanılabilir.İstenilen renklerde üretimi mevcuttur.

Akustik Difüzör Panel

Akustik difüzör panellerin ses emme katsayısı çok yüksek olup panele çarpan ses dalgaları geri parçalanmasını sağlamasıyla yüksek kaliteli ses yayılımı sağlamaktadır.Bu nedenle küçük odalarda uygulanması popüler bir üründür.

Akustik Difüzör Panel Modelleri

Akustik difüzör paneller değişik çeşitlerde üretilebilmektedir.Yapısı gereği sesi çok iyi emme özelliğine sahiptir.Akustik difüzör paneller 55x55 veya 60x60 cm şeklinde üretilmektedir.Sesi çok kaliteli bir şekilde yansıttığı için genellikle müzik odaları, stüdyo, ev gibi mekanlarda kullanılmaktadır vede oldukça popülerdir.

Renkli Akustik Difüzör Panel

Akustik difüzör panel ve diğer ses yalıtım malzemeleri ürünlerimizin satışı mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ve ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Akustik Difüzör Panel Uygulaması

Akustik Difüzör Panel Stüdyo

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.