Basotect
Düz Sünger

Yüzeyinde hiçbir şekil bulunmayan basotect düz sünger yanmaz özellikte olup antibakteriyel özelliği vardır. Akustik sünger çeşitlerinden bir tanesi olup ses izolasyon uygulamalarında kullanılmaktadır. Melamin köpükten üretilmiştir.
basotect düz sünger

Akustik Sünger - Melamin Köpük

Basotect Düz Sünger Özellikleri

Melamin süngerden üretilen basotect düz sünger, yanmazlık özelliği ve antibakteriyellik özelliği vardır. 

Tek başına uygulandığında yankı gibi etmenleri ortadan kaldırır fakat ses yalıtımında tek başına yüksek bir performans sağlamadığından dolayı bariyerli modeli tercih edilmelidir.

 Bariyerli basotect düz sünger yüksek gürültüleri izole edebilir.
 50×125 cm boyutlarında, 10-20-30-40-50 mm kalınlıklarında modelleri vardır.

Akustik Düz Model Ses Yalıtım Süngeri​

Alev Almaz Basotect Ses Emilim Süngeri

Uygulandığı ortamda ses problemleri oluşturmaz, eko, yankı, çınlama gibi istenmeyen sesleri önler. Mekanlar arası ses geçişlerini minimuma indirerek kaliteli bir ses ortamı hazırlar. Hastane, okul, ofis, çağrı merkezi, eğlence merkezi, stüdyo, konferans gibi birçok alanlarda kullanılabilir.

Mekanlar arası seslerin geçişlerini kayba uğratır. Bakteri üretmez yapısından dolayı hastane ve okullarda sıklıkla kullanılmaktadır. Renkleri beyaz ve gridir lakin boyanabilir özelliğinden dolayı zevkinize ve tarzınıza göre istediğiniz renge boyanabilir durumdadır.

Basotect düz sünger ve diğer birçok ses yalıtım malzemelerinin satışı mevcuttur. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun, ISO belgeleri mevcuttur.