Kauçuk Tabanlı
Akustik Halı

Akustik halı pvc kauçuk tabanıyla titreşimli sesleri emen zeminde kullanabileceğiniz kaymaz ses yalıtım malzemesidir. Kauçuk tabanı sayesinde titreşim ve vibrasyon emici üründür. Kaymaz özellikte akustik yalıtım sağlamakdatır. Zemine serebileceğiniz en iyi ses yalıtım malzemesinden biridir.
kauçuk tabanlı akustik halı

Akustik Ses Yalıtım Halısı

Akustik Halı Özellikleri

  • Kauçuk tabanlı akustik halı ses emici özelliğiyle ses yalıtımı sağlar ve konulan zeminde kaymaları engeller.
  • Fevkalade Güçlü Aşınmaz.
  • Leke Tutmaz. 
  • Genişlik 200cm Uzunluk Maksimum 40 Metre
  • Çekmez Kırılmaz potluk yapmaz. 
  • Su ve normal deterjanla yıkanabilir. 
  • Yıkandığında hoş olmayan koku kalmaz.
Akustik Ses Yalıtımı

Kaymaz Kırçıllı Akustik Rulo Halı

Yapılan araştırmalara göre günümüz ofislerinde kontrolsüz gürültü, çalışanların verimini düşürmektedir. Bu gürültünün en önemli kaynaklarından biri de ayak sesidir. Akustik ses yalıtımlı halılar cushion back sistemi sayesinde bu seslere 32 dB’e kadar dayanıklıdır.

Akustik rulo halı olağanüstü bir ses emici malzemedir. Gerçekten de halı havadaki gürültüyü birçok özel akustik malzeme kadar verimli bir şekilde emer. Sesi ve sessiz gürültü seviyelerini absorbe etme yeteneği, akustik zemin kaplama halıları açık plan ofislerden yoğun restoran ve barlara, çağrı merkezlerine, oditoryumlara ve apartman blokları gibi çok katlı binalara ve özellikle hizmet verdiği otellere kadar birçok uygulama için ideal bir döşeme seçimi yapar.

Çalışma ortamlarını iyileştirmek için halının akustik özelliklerini kullanmak

Günümüzün açık plan ofis ortamları, bilgi paylaşımını, işbirliğini ve esnekliği teşvik etmeyi amaçlamaktadır, ancak iç tasarımdaki bir dizi unsur dikkate alınmadan, bu açık alanların bir dezavantajı olabilir – bunların başında gürültü seviyelerinden sürekli dikkat dağıtma gelir.