Gitar Odası Ses Yalıtımı

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Müzik odalarından biri olan gitar odasında da akustik düzenleme yapılması gerekmektedir.Gitar odalarında enstrümanlardan çıkan eko, yankı, çınlama gibi istenmeyen seslerin oluşmasını önler.

Gitar Odası Ses Yalıtımı

Gitar odalarında profesyonel olarak çalışmak istiyorsanız mutlaka akustik düzenleme yapılması gerekmektedir.Gitar odanız ev, apartman gibi yerdeyse mutlaka ses yalıtımı yaptırmak gerekmektedir.Gitar odanıza sesi en kaliteli hale getirmek için akustik süngerlerle tavan, duvar ve zemin gibi yerlere akustik çözüm getirilerek ses problemlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Gitar Odası Akustik Düzenlemeler

Dilerseniz uzman ekiple ilk olarak odanın keşifi yapmaya gelinir ve ardından size uygun malzemeyi seçerek ses yalıtımında odanızı en yararlı hale getirirler.Gitar odalarınızda akustik düzenlemeler için; akustik yanmaz sünger, tekno touch süngerler seçebilir zemin için kauçuk tabanlı akustik halı tercih edebilirsiniz.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur.

Gitar Odası Ses Yalıtımı

Akustik Gitar Odası

Gitar Odası Akustik Düzenlemeler

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.