Gitar Odası Ses Yalıtımı

Gitar odası ses yalıtımı müzik odalarından biri olan gitar odasında da akustik düzenleme yapılması gerekmektedir. Gitar odalarında enstrümanlardan çıkan eko, yankı, çınlama gibi istenmeyen seslerin oluşmasını önler.

gitar odası ses yalıtımı

Ses Yalıtımı ve Akustik Düzenleme

Akustik Gitar Odası Ses Yalıtımı

Dilerseniz uzman ekiple ilk olarak odanın keşfi yapmaya gelinir ve ardından size uygun malzemeyi seçerek ses yalıtımında odanızı en yararlı hale getirirler. 

Akustik amaçlı olarak kesik piramit, vicoustic flexi, akustik kumaş paneller, difüzör panel, akustik sünger, tekno touch sünger gibi akustik malzemeler kullanabilirsiniz. Dekoratif yapısı sayesinde ortamda hoş bir görüntü oluşturur.

Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.

 %80 oranında sesi izole etmek isterseniz duvarlarda ve tavanda bariyerli süngerleri kullanabilirsiniz. Süngerin arasında kullanılan ses kesici bariyer sesi keser. Zeminde ise darbe ve titreşim önleyici mantarlı kauçuk, kauçuk levha kullanabilir; ya da akustik halı ve karo halı tercih edebilirsiniz.

Akustik Ses İzolasyonu

Akustik Enstrüman Odası Ses İzolasyonu

Gitar odalarında profesyonel olarak çalışmak istiyorsanız mutlaka akustik düzenleme yapılması gerekmektedir. Gitar odanız ev, apartman gibi yerdeyse mutlaka ses yalıtımı yaptırmak gerekmektedir. Gitar odanıza sesi en kaliteli hale getirmek için akustik süngerlerle tavan, duvar ve zemin gibi yerlere akustik çözüm getirilerek ses problemlerini ortadan kaldırabilirsiniz.