Ses
Yalıtım Bandı

Ses yalıtım bandı açık levha bölme ve giydirme duvar yapımında çelik sac profillerin altına yapıştırılır. Hafif ara bölme duvar sistemlerinde kullanılan metal profiller sistem performansı için ses köprüleri meydana getiriyor. Bu nedenle ses yalıtım bantları ses köprülerini ortadan kaldırmak amacıyla kullanılır.
ses yalıtım bandı

İzolasyon Bandı

Kauçuk Ses Yalıtım Bandı

Kapalı hücre yapılı ısı yalıtım malzemesi. HVAC sistemlerinin birleşim yerlerinde ve sıkı bağlantılarında sızdırmazlık ve ısı dağılımını önlemek için en iyi verimlilik. Farklı yüzeyler, kenarlar, dirsekler, bağlantılar için kullanışlıdır.

Şu şekilde mevcuttur;

3 mm x 50 mm, 3 mm x 75 mm, 3 mm x 100 mm

6 mm x 50 mm, 6 mm x 75 mm, 6 mm x 100 mmPerformansından ödün vermeyen ses yalıtım bantları profillerde kullanılarak yüksek performans gösterir.

Alçıpan Karkas Profil Ses Bandı

Kauçuk Ses İzolasyon Bandı

Alçıpan karkas profil gibi yüzeylerin tamamı alçıpan ses yalıtım bandı ile kaplanarak ses köprüleri engellenebilir. Alçı levha bölme ve giydirme duvar yapımında çelik sac profillerin altına yapıştırılır. Kendinden yapışkanlı olması sebebiyle arka tarafındaki sarı bant çıkartılarak kolayca uygulanabilmektedir.

Ses izolasyon bandı ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur.