Akustik Baffle
Tavan Paneli

Akustik baffle, işletmelerdeki çıkan yüksek sesi emerek daha sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturarak iş verimliliğinin artmasını sağlar. Akustik baffle tavan panelleri, ses yalıtımı sağlamakla beraber dekoratif olarak ortama şıklık sağlayan düzenleme panelleridir. 

akustik baffle

Akustik Tavan Paneli

Akustik Baffle Özellikleri

  • Ana Malzeme : 95 kg/m3 yoğunlukta camyünü levha.
  • Ebatlar : Özel Ölçülerde üretilebilir.
  • Kalınlık : 20mm, 40 mm
  • Kenar Detayı : Sertleştirilmiş akustik kumaş.
  • Akustik Performans : NRC değeri 0.95 -1.00aralığındadır.
  • Yangın Dayanımı : TS EN 13501-1+A1:2013standardına göre A2 s1 d0 sınıfı.
  • Uygulama Şekli : Askı seti ile Tavana serbest asılır.
Akustik Ses Yalıtım Paneli

Kumaş Kaplı Sarkık Baffle Tavan Panelleri

Ortamdaki ses, gürültü, eko, yankı gibi negatif etmenleri kaldırarak çalışmalarda sağlıklı bir ortam hazırlar. Akustik sarkık baffle panellerde renk seçeneği mevcut olarak zevkinize göre iş ortamınızı hazırlayabilirsiniz.

Akustik tavan paneli baffle toplantı salonu, konferans salonu, yemekhane, müzik odaları, çağrı merkezleri gibi birçok ortamda yani ses yankılanmasının sorun olduğu alanlarda kullanılır. Dekoratif görünümü sayesinde ortamınıza şıklık katar ve istediğiniz renkte ve formatta imal edilebilir bunun yanı sıra isterseniz renk kombinasyonları ile de imal edilebilir.

Yapısında özel cam yünü bulunmakta ve dış yüzeyinde renkli akustik bir kumaş bulunmaktadır. Bu akustik kumaş alev geciktirici özellikle olup zevkinize göre istediğiniz renkte imal edilebilir. Ses sorunlarının da renkli bir çözüm sağlayan akustik baffle tavan paneli ortamınıza şıklık katacaktır.

Ses kesici panelleri sayesinde duvarlara çarpan sesler ısı enerjisi olarak geri döner ve yansıyan ses enerjisini büyük ölçüde azaltmaktadır. Standart ebatları 40×50 mm olup ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcut olan sertifikalı ürünlerimizdir.