Aks Rapid Sünger Yapıştırıcısı

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Aks Rapid Sünger Yapıştırıcı

Aks Rapid Sünger Yapıştırıcı

Solvent bazlı, tek komponentli, yanmayan kuvvetli kuvvetli bir yapıştırıcılığa sahip olan bir yapıştırıcıdır.Deri, ahşap, solvente dayanıklı malzemeler gibi birçok malzemeler için uygun bir yapıştırıcıdır.Uygulanmadan önce uygulanacak yüzey iyice temiz olmalıdır.Malzemelerden biri yüksek emme gücüne sahipse yapıştırıcının uygulanacağı yüzeyin iki tarafına da yapıştırıcı sürülmelidir.

Aks Yapıştırıcı Uygulaması

3 kg ve 15 kg şeklinde boyutları mevcuttur.Sprey tabanca veya fırça ile sürülerek uygulanır.Uygulamadan kısa bir süre sonra solventin uçması beklenmelidir.

Aks Rapid Sünger Yapıştırma

Aks rapid sünger yapıştırıcı ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur.Ürünler hakkında detaylı bilgi için : 0232 373 25 35

Aks Rapid Yapıştırıcı

Aks Rapid Sünger Yapıştırma Uygulaması

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.