Derzli Ahşap Panel

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Derzli Ahşap Panel

Derzli ahşap panel kaliteli bir ses ortamı sağladığı gibi çok hoş ,dekoratif bir görüntüsü vardır.

Derzli Ahşap Panel

Derzli ahşap paneller istenmeyen sesleri , eko , gürültü , yankı gibi etkenleri kaldırmakta iyi bir çözümdür.

Ahşap Panel

Derzli ahşap paneller aralarındaki delikler ile delinerek , bunun sayesinde akustiklik özelliği sağlanmaktadır.Üstündeki delik sayısı ne kadar artar ise akustiklik özelliği de bilhassa o kadar artmaktadır.

Derzli ahşap panel arasında bulunan Soundtex marka akustik kumaş bulunmaktadır.Bu kumaş ses emme özelliği yüksek bir üründür.Bu kumaş sayesinde ortamdaki yankı panellere çarpması sonucu ısı enerjisi olarak geri dönmesini sağlar.

Derzli Ahşap Panel Uygulaması

Derzli ahşap paneller ; okul , tiyatro , sinema salonu , poligon alanları gibi birçok alanlarda genellikle kullanılmaktadır.

Derzli Ahşap Panel Modelleri

Ses yalıtım malzemelerinden biri olan derzli ahşap panel ve diğer ses yalıtım malzemeleri satışımız bulunmaktadır.İletişim için : 0232 373 25 35

Derzli Ahşap Panel Kaplama

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.