Kesik Piramit Sünger

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Kesik Piramit Sünger

Kesik Piramit Sünger

Poliüretan adlı bir maddeden üretilen kesik piramit sünger ses problemlerini düzenlemede, ortamdaki akustikliği sağlamakta çok iyi sonuçlar sunmaktadır.Birinci kalite bir ses yalıtım süngeridir.Kesik piramit şeklinde olan bu süngerin yalnızca siyah renkte üretimi vardır.

Akustik Kesik Piramit Sünger

Yoğunluğu 50 DNS , boyutları 50x50 cm , kalınlığı 40 mm olan kesik piramit süngeler, eko, çınlama, yankı gibi istenmeyen seslerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.Böylelikle ortamdaki yankı yalıtımı, ses düzenleme, akustik izolasyon gibi çalışmalarda uygulanması gayet işe yarayan akustik bir üründür.

Akustik Kesik Piramit

Akustik ses sorunlarının ortadan kaldırılması gerekilen ortamlarda kesik piramit süngerler kullanılabilir.Kesik piramit süngerler aks rapid adı verilen bir madde ile tavan ve duvarlara yapıştırılmaktadır. 3 kg ve 15 k boyutlarında satılan aks rapid, parmak rulo ile süngerin uygulanacağı yere sürülmektedir.Sürüldükten sonra sürülen yüzeye kesik piramit sünger yapıştırılır.Böylelikle ses yalıtımı uygulaması tamamlanmış olur.

Akustik Ses Düzenleyici Sünger

Poliüretandan üretilip 50 DNS , 50x50 cm boyutu , 40 mm kalınlığı ve siyah renkte imalatı sağlanmaktadır.Kesik piramit sünger ve diğer ses yalıtım süngerleri satışımız mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Stüdyo Akustik Kesik Piramit Uygulaması

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.