Kesik
Piramit Sünger

Poliüretan ham maddesinden üretilen akustik kesik piramit sünger ses problemlerini düzenlemede, ortamdaki akustiği sağlamakta çok iyi sonuçlar çıkarır. Birinci kalite bir ses yalıtım süngeridir. Kesik piramit şeklinde olan bu süngerin yalnızca siyah renkte üretimi vardır.
akustik kesik piramit sünger

Akustik Sünger | Dekoratif Süngerler

Kesik Piramit Sünger Özellikleri

Yoğunluğu 26 DNS , boyutları 50×50 cm , kalınlığı 40 mm olan kesik akustik piramit süngerler, eko, çınlama, yankı gibi istenmeyen seslerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Böylelikle ortamdaki yankı yalıtımı, ses düzenleme, akustik izolasyon gibi çalışmalarda uygulanması gayet işe yarayan akustik bir üründür.

Kesik piramit akustik sünger ve diğer ses yalıtım süngerleri satışımız mevcuttur.

Akustik Ses Yalıtımı - Akustik Düzenleme Süngeri

Akustik Kesik Piramit Ses Emilim Süngeri

Akustik ses sorunlarının ortadan kaldırılması gerekilen ortamlarda kesik akustik piramit süngerler kullanılabilir. Kesik piramit süngerler aks rapid sünger yapıştırıcı ile tavan ve duvarlara yapıştırılmaktadır. Aks rapid sünger yapıştırıcısı, parmak rulo ile süngerin uygulanacağı yere sürülmektedir. Sürüldükten sonra sürülen yüzeye kesik piramit sünger yapıştırılır. Böylelikle ses yalıtımı uygulaması tamamlanmış olur.

Uygulanabilir mekanlar; stüdyo odası, radyo odası, ses kayıt odası, sinema salonu, müzik odası vb.