Basotect
Piramit Sünger

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yaramaktadır. Basotect melamin piramit süngerler sık iç içe yapısının avantajıyla birlikte ses yalıtımını ve akustik düzenlemeyi sağlar.

basotect piramit sünger

Akustik Sünger - Melamin Köpük

Basotect Piramit Sünger Özellikleri

Basotect piramit süngerler melamin köpüğü sayesinde yanmaz özellik gösterir ve beyaz ve gri renkte modelleri bulunmaktadır. Yanmaz melamin süngerlerden biri olan basotect melamin piramit süngerler yüksek ses yutma değerine sahiptir. Yanmaz ve hafif olmasının yanında yüksek ve alçak seslerde kaliteli bir ses performansı sağlar.

Melamin Akustik Köpük Ses Yalıtım Süngeri

Antibakteriyel BASOTECT Piramit Ses Yalıtım Süngeri

Hafif ve esnek bir malzeme olan basotect akustik melamin piramit süngerler leke tutmaz, rutubet ve nemden etkilenmemektedir. Epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmesi dışında kendinden yapışkanlı türleri de vardır. Basotect akustik piramit süngerler okul, konferans salonu, kafeterya gibi birçok alanda kullanıma açıktır.

Basotect piramit sünger ve diğer birçok ısı yalıtım malzemeleri satışımız bulunmaktadır. Bunun gibi ve diğer ses yalıtım ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.