Basotect Piramit Sünger

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Basotect Piramit Sünger

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yaramaktadır.Basotect piramit süngerler sık iç içe yapısının avantajıyla birlikte ses yalıtımını ve akustik düzenlemeyi sağlar.

Stüdyo Basotect Piramit Sünger

Basotect piramit süngerler melamin köpüğü sayesinde yanmaz özellik gösterir ve beyaz ve gri renkte modelleri bulunmaktadır.Yanmaz melamin süngerlerden biri olan basotect piramit süngerler yüksek ses yutma değerine sahiptir.Yanmaz ve hafif olmasının yanında yüksek ve alçak seslerde kaliteli bir ses performansı sağlar.

Müzik Odası Basotect Piramit Sünger Uygulaması

Hafif ve esnek bir malzeme olan basotect piramit süngerler leke tutmaz, rutubet ve nemden etkilenmemektedir. Epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmesi dışında kendinden yapışkanlı türleride vardır.Basotect piramit süngerler okul, konferans salonu, kafeterya gibi birçok alanda kullanıma açıktır.

Basotect Piramit Sünger Uygulaması

Basotect piramit sünger ve diğer birçok ısı yalıtım malzemeleri satışımız bulunmaktadır.Bunun gibi ve diğer ses yalıtım ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Melamin Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.