Basotect
Labirent Sünger

Basotect labirent süngerler termoset polimer yapıları ile sesin yankılanmasını yüksek oranda önlerken düşük ve orta seviyedeki frekansların oluşmasını önler. Antibakteriyel olması sayesinde yapısında bakteri bulundurmaz. Formunu korur , aşınma ve yıpranma göstermez.
basotect labirent sünger

Akustik Sünger - Melamin Köpük

Basotect Labirent Sünger

Basotect labirent süngerler 100×100 cm, 50×125 cm veya 50×100 cm boyutlarında satışa sunulmaktadır. Normalde gri ve beyaz renge sahiptir ama boyanabilir olması sayesinde mekanın tasarımına uygun boyayabilir, döşediğiniz mekana ayrı bir hava katabilirsiniz. 

Basotect melamin labirent süngerlerin içerisindeki kimyasal maddeler zararlı atık üretmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmamaktadır.

Yüzey yapısı sayesinde akustik emilim oranını arttırmasının dışında şekilleri dekoratif olarak da şık durmaktadır.

Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Basotect Labirent Ses İzolasyon Süngeri

Basotect akustik labirent süngerler sesin yankılanmasını, eko gibi özellikleri yüksek ölçüde düşürdüğü için müzik odası, stüdyo, radyo evi, spor salonu, eğlence mekanları gibi birçok alanda kullanılabilir. Yanmazlık özelliği sayesinde yanmalara karşı dayanıklı olan basotect labirent süngerleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Basotect akustik labirent sünger ve buna benzer birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olmakla beraber ISO belgeleri mevcuttur.