Basotect Labirent Sünger

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Basotect Labirent Sünger

Basotect labirent süngerler termoset polimer yapıları ile sesin yankılanmasını yüksek oranda önlerken düşük ve orta seviyedeki frekansların oluşmasını önler.Antibakteriyellik özelliği sayesinde yapısında bakteri bulundurmaz.Formunu korur , aşınma ve yıpranma göstermez.

Stüdyo Basotect Labirent Sünger Uygulaması

Basotect labirent süngerlerin içerisindeki kimyasal maddeler zararlı atık üretmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmamaktadır.Yüzey yapısındaki şekili sayesinde akustiklik özelliği artmış olur.Üzerindeki şekilleri sayesinde hem akustiklik özelliğini arttırmasının dışında şekilleri dekoratif olarak da şık durmaktadır.

Müzik Odası Basotect Labirent Sünger Uygulaması

Basotect labirent süngerler 100x100 cm, 50x125 cm veya 50x100 cm boyutlarında satışa sunulmaktadır.Normalde gri ve beyaz renge sahiptir ama boyanabilirlik özelliği sayesinde zevkinize göre boyayabilir, döşediğiniz mekana ayrı bir hava katabilirsiniz.Basotect labirent süngerler sesin yankılanmasını, eko gibi özellikleri yüksek ölçüde düşürdüğü için müzik odası, stüdyo, radyo evi, spor salonu, eğlence mekanları gibi birçok alanda kullanılabilir.Yanmazlık özelliği sayesinde yanmalara karşı dayanıklı olan basotect labirent süngerleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Melamin Labirent Sünger Uygulaması

Basotect labirent sünger ve buna benzer birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olmakla beraber ISO belgeleri mevcuttur.Ürünler hakkında bilgi almak için iletişim : 0232 373 25 35

Basotect Tavan Labirent Sünger

Melamin Labirent Sünger

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.