Epdm Ağır Ses Bariyeri

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Epdm Ses Bariyeri

Epdm ses bariyeri, titreşim kaynaklı ya da darbe kaynaklı ortaya çıkan gürültüyü izole etmek amacıyla kullanılan ve yüksek bir performans sergileyen ses izolasyon malzemesidir.Epdm ses bariyerleri, ses yalıtım süngerleri ile birlikte uygulanmaktadır.İki akustik veya ses yalıtım süngeri arasına konularak uygulanır.

Epdm Ses Bariyeri

Takviyesiz ve esnek yapıdadır.Böylelikle bir noktadan bir noktaya hareket eden gürültü enerjisinin önüne engel oluştur.Akustik sünger veya ses kesici sünger ile birlikte uygulandığında en güçlü sesleri bile engelleyebilmektedir.İstenilen boyutta üretilebilir.Rulo veya plaka olarak temin edilebilir bir malzemedir.

Epdm Ses Bariyeri Yapımı

Havalandırma kanallarında, mekanik dairelerde, jenaratör, tekne yalıtımı gibi birçok ses yalıtımı gereken noktalarda uygulanabilmektedir.1000 mm genişlikte 35-15 yumurta profilli, Epdm ağır bariyer katmanlı imal edilebilmektedir.Ses yalıtımının gücünü arttırmak için labirent,yumurta,special gibi profiller de üretilmektedir.

Epdm Ses Bariyeri Uygulaması

Epdm ses bariyeri ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.Ürünler hakkında detaylı bilgi için : 0232 373 25 35

Epdm Ses Bariyeri Döşeme

Epdm Ses Bariyeri İzolasyonu

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.