Akustik Kabin

Akustik kabinler ses emisyonlarını değerlendirmek için üretilmiş kabinlerdir. İç kısmı akustik yanmaz sünger ve panellerle kaplı olduğu için sesi geçirmeyen portatif odalardır. Kabin yapımında kullanılan malzemelerden dolayı bakımı kolaydır ve yanmaz süngerlerden oluşmakta olup kokusuz malzemelerden üretilmiştir.

akustik kabinler

Akustik Kabin Modelleri

Akustik Müzik Kabini

Zeminden tavana kadar gürültüyü engelleyecek malzemelerden oluştuğu için kaplanma tekniğinde havalandırma sistemi de bulunmaktadır. Havalandırma sistemi dışarıdan sesi almayacak nitelikte egzoz sistemi ile koruma altına alınabilmektedir. Akustik odalar her alanda kullanılabilmektedir. Epdm bariyerler ile desteklenmektedir.

Akustik Ofis Kabini

Çalışma alanlarında sessizlik arayan firma sahipleri için ses yalıtımlı akustik ofis kabinleri üretiyoruz. Akustik telefon görüşme kabini, çalışma kabini toplantı kabini, bekleme salonu modülleri akustik ofis modülleri ihtiyacınıza uygun kabinler. Birbirinden farklı modelleri sayesinde ofisinize özel tasarımda kullanabilirsiniz. Dış yüzeyi keçe, kumaş veya mdf kullanılmış akustik ofis kabinlerini tercih edebilirsiniz. Havalandırma, elektrik sistemi, masa tabure koltuklar, priz kablosuz şarj ve televizyon gibi seçenekler mevcuttur.

Akustik kabin ve diğer ses yalıtım malzemelerimizin satışı mevcuttur. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.