Spesiyal
Piramit Sünger

Special piramit süngerler ortam akustiğini oluşturur ve ortama dekoratif bir hava katar. Ortamdaki sesleri dengeler ve eko, yankı, bass, uğultu, çınlama gibi istenmeyen sesleri engeller.

Spesiyal piramit süngerler akustik süngerlerle aynı özellikte olup değişik formda üretim şeklidir. Alev almaz, yoğunluğu yüksek olduğundan dolayı yıpranmaz, kolay kolay zarar görmez yapıda ses yalıtımı sağlayan sünger çeşididir.

yanmaz akustik spesiyal piramit sünger

Akustik Spesiyal Ses Yalıtım Süngeri

Spesiyal Piramit Sünger Özellikleri

Yüzeyi sprey boya ile boyanabilir. I. sınıf akustik yanmaz ürün olup, yüksek frekanslı sesleri emebilir. Yoğunluk katsayısı ile kolay kolay yıpranmaz. Duvar ve tavanlarınıza rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Ses emici ve akustik düzenleyici özelliktedirler.Kullanım alanları çok geniştir.
Akustik Ses İzolasyonu

Yanmaz Akustik Special Ses İzolasyon Süngeri

 Genellikle akustik mekanlarda kullanılır. Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler. Yanmaz akustik spesiyal süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızda da kullanabilirsiniz.