Fotoğraf Stüdyosu Ses Yalıtımı

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Fotoğraf Stüdyosu Akustik Düzenleme

Fotoğraf çekmek çoğu insan için hobi olsada bazıları bunu meslek haline getirmiştir. Güzel ve özgün fotoğraflar çekebilmek için ortamın gerekli koşullara uygun dizayn edildikten sonra mutlaka ses yalıtımı veya akustik düzenleme yapılmalıdır.

Akustik Fotoğraf Stüdyosu

Fotoğraf çekmek dikkat işi gerektirdiği için ortamın sessiz bir ortam olması gerekir. Sessiz bir ortamda konsantre olunmuş bir şekilde çekilen resimler daha kaliteli ve başarılı sonuçlar verir. Fotoğraf stüdyolarında akustik düzenleme ve ses yalıtımı hizmetimiz mevcuttur.

Fotoğraf Stüdyosu Ses Yalıtımı

Fotoğraf stüdyolarında tavan ve duvarlarda bariyerli ses yalıtım süngeri kullanıldığı takdirde %80'e varan ses yalıtımı sağlamış olursunuz. Zeminde ise darbe ve titreşim emici kauçuk levha, mantarlı kauçuk kullanabilirsiniz. Akustik halı ve karo halılar ise zeminde kullanabileceğiniz ses emici halılardır. Dilerseniz kumaş kaplı panel, akustik sünger, tekno touch sünger, difüzor panel gibi çeşitli dekoratif ses yalıtım malzemeleri kullanarak akustik düzenleme yapabilirsiniz.

Akustik Düzenleme

Ses yalıtım malzemelerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeli ve sertifikalıdır. Detaylı bilgi için : 0216 693 15 25

Profesyonel Fotoğraf Stüdyosu Ses Yalıtımı

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.