Fotoğraf Stüdyosu
Akustik Düzenleme

Fotoğraf stüdyosu akustik düzenleme ve ses yalıtımı neden gereklidir ? Fotoğraf çekmek çoğu insan için hobi olsa da bazıları bunu meslek haline getirmiştir. Güzel ve özgün fotoğraflar çekebilmek için ortamın gerekli koşullara uygun dizayn edildikten sonra mutlaka ses yalıtımı veya akustik düzenleme yapılmalıdır. Çünkü ortamda oluşacak gürültü ve yankı konsantre bozukluğuna sebep olacaktır.

fotoğraf stüdyosu akustik düzenleme

Ses Yalıtımı ve Akustik Düzenleme

Fotoğraf Stüdyosu Ses Yalıtımı Malzemeleri

Fotoğraf stüdyolarında tavan ve duvarlarda bariyerli ses yalıtım süngeri kullanıldığı takdirde %80’e varan ses yalıtımı sağlamış olursunuz. Zeminde ise darbe ve titreşim emici kauçuk levha, mantarlı kauçuk kullanabilirsiniz. Akustik halı ve karo halılar ise zeminde kullanabileceğiniz ses emici halılardır. Dilerseniz kumaş kaplı panel, akustik sünger, tekno touch sünger, difüzör panel gibi çeşitli dekoratif ses yalıtım malzemeleri kullanarak akustik düzenleme yapabilirsiniz.

Fotoğraf stüdyosu akustik düzenleme ses yalıtım malzemelerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeli ve sertifikalıdır.

Akustik Ses İzolasyonu

Greenbox Odası Fotoğraf Çekim Stüdyosu Akustik Yalıtımı

Fotoğraf çekmek dikkat işi gerektirdiği için ortamın sessiz bir ortam olması gerekir. Sessiz bir ortamda konsantre olunmuş bir şekilde çekilen resimler daha kaliteli ve başarılı sonuçlar verir. Fotoğraf stüdyolarında akustik düzenleme ve ses yalıtımı hizmetimiz mevcuttur.