Basotect Yumurta Sünger

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Basotect Yumurta Sünger

Kayıt Odası Basotect Yumurta Sünger

Yumurta şeklinde olan bu sünger melamin köpükten üretilmektedir.Beyaz, koyu ve gri renk seçenekleri mevcuttur.Yüzeyinde yumurta şekli bulunmaktadır böylelikle sesin kalitesini arttırmaya yarar.İçeride ki sesin dışarıya, dışarıdaki sesin ise içeriye girmesini önler böylece sesin kalitesini arttırır.Özel kimyasal maddeler olmadan üretilen bu basotect yumurta sünger bakteri üretmez.Ortamdaki yankılanma,çınlama, eko gibi istenmeyen sesleri önler.

Kabin Basotect Yumurta Sünger Uygulaması

Sesleri yutar ve hapseder böylelikle sesleri geçiş kaybına uğratır.Üretilirken kimyasal maddeler kullanılmaz.Isıya dayanıklılık, yanmazlık özelliği mevcuttur.Duvarlar ve tavanlara yapıştırılarak uygulanır.Yumurta yüzeyi sayesinde uygulandığı ortamda ses kalitesini arttırmak dışında dekoratif olduğu için uygulandığı yerde şık bir görüntü yaratır.

Melamin Yumurta Sünger Uygulaması

Hastane, okul, sinema salonu, ofis, çağrı merkezi , tiyatro salonu, konferans salonu gibi birçok ortamda kullanılarak ortamdaki istenmeyen sesleri önler.Akustik ses düzenleme ve ses izolasyon işlemi için üretilmiştir.Plaka boyutu 50x125 cm, kalınlıkları 20 mm - 30 mm - 40 mm - 50 mm olarak üretilip yanmazlık özelliği bulunmaktadır.

Basotect Yumurta Sünger Uygulaması

Basotect yumurta sünger ve diğer ses yalıtım malzemeleri satışımız bulunmaktadır.İletişim için : 0232 373 25 35

Basotect Yumurta Sünger Uygulaması

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.