Basotect
Yumurta Sünger

Basotect yumurta sünger; yumurta şeklinde olan bu sünger melamin köpükten üretilmektedir. Yüzey şekli sayesinde sesin kalitesini arttırmaya yarar. Özel kimyasal maddeler olmadan üretilen bu basotect yumurta sünger bakteri üretmez. Ortamdaki yankılanma, çınlama, eko gibi istenmeyen sesleri önler.

basotect yumurta sünger

Akustik Sünger - Melamin Köpük

Viyol Basotect Yumurta Sünger

Beyaz, koyu ve gri renk seçenekleri mevcuttur.

Bariyerli basotect süngerler içeride ki sesin dışarıya, dışarıdaki sesin ise içeriye girmesini önler böylece mekan içindeki ses kalitesini arttırır.  

Plaka boyutu 50×125 cm, kalınlıkları 20 mm – 30 mm – 40 mm – 50 mm olarak üretilip yanmazlık özelliği bulunmaktadır.

 
Akustik Melamin Köpüğü Ses Yalıtım Süngeri

Basotect Yumurta Ses İzolasyon Süngeri

Sesleri yutar ve hapseder böylelikle sesleri geçiş kaybına uğratır. Üretilirken kimyasal maddeler kullanılmaz. Isıya dayanıklılık, yanmazlık özelliği mevcuttur. Duvarlar ve tavanlara yapıştırılarak uygulanır. Yumurta yüzeyi sayesinde uygulandığı ortamda ses kalitesini arttırmak dışında dekoratif olduğu için uygulandığı yerde şık bir görüntü yaratır.

Hastane, okul, sinema salonu, ofis, çağrı merkezi , tiyatro salonu, konferans salonu gibi birçok ortamda kullanılarak ortamdaki istenmeyen sesleri önler. Akustik ses düzenleme ve ses izolasyon işlemi için üretilmiştir. Basotect yumurta sünger ve diğer ses yalıtım malzemeleri satışımız bulunmaktadır.