Akustik Kapı

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Akustik Kapı

Akustik kapılar mevcut odadaki sesin içeriye girmemesi yapılan bu kapılar ortamdaki sesi dengeler.Dışarıdaki sesin içeriye, içerideki sesin ise dışarıya çıkmasını önler.Akustik kapılar içerisi güçlü yalıtım malzemesinden oluşmaktadır.Bu kapıların içerisinde preslenmiş izolasyon süngeri ve ses bariyeri vardır.

Akustik Yapı

Kapıların içerisindeki preslenmiş izolasyon süngeri ve ses bariyerinden dolayı stüdyo, sinema salonları, konferans salonları, ev gibi ortamlarda kullanılır.Ahşap akustik panel kaplı salon kapılarının düz panel malzemelerden yapıldığı zaman ses yansıtıcı özellik gösterdiğinden dolayı sesin kalitesini belli bir oranda bozar.

Renkli Akustik Kapı

Kapıların iki yüzü de akustik olabilceği gibi , tek bir yüzü de düz veya kumaş kaplı panel olarak üretilebilmektedir.Akustik kapıların salona bakan yüzeyleri akustik seçimine uygun bir şekilde üretilebilmektedir.

Akustik Kapı Modelleri

Ahşap akustik kapı ve diğer ses yalıtım malzemeleri satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Akustik Kapı Uygulaması

Ahşap Akustik Kapı

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.