Akustik Düz Sünger

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Akustik Düz Sünger

Akustik Düz Sünger

Akustik düz süngerler diğer çeşitlerinin aynı özelliklerini gösterip sadece şekilsiz ve düz olanıdır.Diğer çeşitleri gibi ısıya dayanıklı yanmaz özelliktedir.Ateşe temasıyla erimesi veya yanma gibi durumlar olmaz.

Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Akustik düz süngerler mekandaki akustik ortamı sağlar ve ses yalıtımı yapar.Akustik sünger modellerinden biri olmasıyla bariyerli modelleride bulunmaktadır.Akustik düz süngerlerin birçok renk çeşidi vardır.Zevkinize göre ses yalıtımı yapacağınız ortamın havasına renk katar.

Akustik Sünger

Akustik düz süngerler müzik odaları, ses kayıt stüdyoları gibi birçok ortamda kullanıma uygundur ve böylelikle kullandığınız ortamda ses yalıtımını sağlamanıza imkan sunar.Solid yapışkanı ile tavana veya duvara kolayca yapıştırabilirsiniz.

Yanmaz Akustik Düz Sünger

Akustik düz süngerler ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız bulunmaktadır.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Dekoratif Ses Yalıtım Süngeri

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.