Home Cinema Ses Yalıtımı

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Home Cinema Dekoratif Akustik Sünger Uygulaması

Evinizde film, dizi keyfi yaşamak istiyorsanız; evinizdeki odalardan birine ses yalıtımı ve akustik düzenleme yapmanız gerekmektedir. Home cinemalarda akustik düzenleme yapıldığı takdirde odadan dışarıya ses gitmez ve dışardan içeriye ses gelmez. Apartman dairesi ise komşularınızın rahatsız olmaması için ses yalıtımı ve akustik düzenleme yaptırabilirsiniz.  

Akustik Home Cinema

Home cinemalarda akustik düzenleme olarak dekoratif ses yalıtım malzemelerimiz mevcuttur. Home cinemalarda akustik amaçlı olarak kesik piramit, vicoustic flexi, akustik kumaş paneller, difüzor panel, akustik sünger, tekno touch sünger gibi akustik ürünler kullanabilirsiniz. Dekoratif yapısı sayesinde ortamda hoş bir görüntü oluşturur. 

Ev Sineması Akustik Düzenleme

Home cinemalarda akustik düzenleme yapıldığı takdirde ortamdaki sesi düzenler; yankı, eko, uğultu, çınlama gibi istenmeyen sesleri engelleyebilirsiniz. Home cinemalarda akustik düzenlemeler size daha kaliteli vakit geçirmenizi sağlar.

Home Cinema Ses Yalıtımı

Sesi %80 kesmek isterseniz duvar ve tavanlarda bariyerli süngerleri kullanabilirsiniz. Süngerin arasında kullanılan ses kesici bariyer sesi keser. Zeminde ise darbe ve titreşim önleyici mantarlı kauçuk, kauçuk levha kullanabilir; ya da akustik halı ve karo halı tercih edebilirsiniz.

Ev Sineması Akustik Ses Yalıtımı

Home cinemalarda ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmetimiz mevcuttur. Ses yalıtım ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeli ve sertifakalıdır. Detaylı bilgi için: 0216 693 15 25

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.