Ev Sinema
Ses Yalıtımı

Ev sinema ses yalıtımı neden yapılır ? Evinizde film, dizi keyfi yaşamak istiyorsanız; evinizdeki odalardan birine ses yalıtımı ve akustik düzenleme yapmanız gerekmektedir. Ev sinema odalarında akustik düzenleme yapıldığı takdirde odadan dışarıya ses gitmez ve dışardan içeriye ses gelmez. Apartman dairesi ise komşularınızın rahatsız olmaması için ses yalıtımı ve akustik düzenleme yaptırabilirsiniz.

ev sinema ses yalıtımı

Ses Yalıtımı ve Akustik Düzenleme

Evde Sinema Odası Ses Yalıtım Malzemeleri

Ev sinema ses yalıtımı akustik düzenleme olarak dekoratif ses yalıtım malzemelerimiz mevcuttur. Ev sinema odaları akustik amaçlı olarak kesik piramit, vicoustic flexi, akustik kumaş paneller, difüzör panel, akustik sünger, tekno touch sünger gibi akustik malzemeler kullanabilirsiniz. Dekoratif yapısı sayesinde ortamda hoş bir görüntü oluşturur.

Sesi %80 kesmek isterseniz duvar ve tavanlarda bariyerli süngerleri kullanabilirsiniz. Süngerin arasında kullanılan ses kesici bariyer sesi keser. Zeminde ise darbe ve titreşim önleyici mantarlı kauçuk, kauçuk levha kullanabilir; ya da akustik halı ve karo halı tercih edebilirsiniz.

Akustik Ses İzolasyonu

Home - Ev Sinema Ses Yalıtımı Projeleri

Home cinemalarda akustik düzenleme yapıldığı takdirde ortamdaki sesi düzenler; yankı, eko, uğultu, çınlama gibi istenmeyen sesleri engelleyebilirsiniz. Ev sinema ses yalıtımı akustik düzenlemeler size daha kaliteli vakit geçirmenizi sağlar.

Home cinemalarda ses yalıtımı ve akustik düzenleme hizmetimiz mevcuttur. Ses yalıtım ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeli ve sertifakalıdır.