Bateri Odası Ses Yalıtımı

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

En gürültülü fakat eğlenceli aletlerden biri olan bateri yüksek ses çıkarmaktadır.Hatta çıkardıkları ses metrelerce bile uzaklıktan duyulabilen bir tür çalgıdır.

Bateri Odası Akustik Düzenleme

Çeşitli davul ve ziller sayesinde çok fazla gürültü çıkaran bu alete gürültü izolasyonu sayesinde ortamda ortaya çıkan şiddetli sesleri en alt seviyeye indirmeye yardımcı olur.Odanın her yerine eşit seviyede yayılma hareketi yapan gürültünün duvarın diğer tarafına geçmesini önler.

Bateri Odası Ses Yalıtımı

Müzik çalışmaları sırasında kulağa sesin doğru gelmesi çalışma performansını etkileyen en önemli unsurlardan birisidir.Bu nedenle sağlıklı bir ses ortamı sağlamak için ses yalıtımı yapmak bir zorunluluktur.

Bateri Odası Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Düzenleme

Bateri Odası Akustik Düzenleme

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.