Reji Odası Ses Yalıtımı

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Teknik yönetmen, resim seçici, altyazı operatörü gibi görevlilerin çalıştığı en önemli odalardan birisi olan reji odasında rahat çalışma yapabilmek için ses yalıtımı yapılması gerekmektedir.Reji odasının önemi büyüktür.

Reji Odası Ses Yalıtımı

Bu mekanlarda ses izolasyonu ve ses yalıtımı yaptırılmasının önemi son zamanlarda artış göstermiştir.Reji odalarında ses yalıtımı önemlidir çünkü burada yapılan işin ciddiyeti yüksektir.

Akustik Reji Odası

Akustik süngerlerle birlikte ses yalıtımı sağlanmaktadır.Akustik süngerlerin başka bir faydası ise yanmaz özellikte olmasıdır.Koku ve küf yapmayan akustik süngerler ses emici özelliğe de sahiptir.Akustik süngerlerin yüzeylerini boyayarak tarzınıza göre şekil verebilir, odanıza ayrı bir hava katabilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtımı

Ses Kayıt Odası Akustik Düzenleme

Reji Odası Akustik Düzenlemeler

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.