Basotect Yüzer Tavan

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Basotect Yüzer Tavan

Basotect yüzer tavan mekanlardaki eko, çınlama, yankılanma gibi ses problemlerini çözümler.Mekanlardaki akustik düzeni sağlayabilmek için tavanlarda kullanılan melamin türü bir köpüktür.Basotect yüzer tavan özel aparatıyla tavana asılarak kullanılmaktadır.Uygulandığı mekana şık bir görüntü sağlayarak ayrı bir hava katar.

Basotect Yüzer Tavan Uygulaması

Yanmazlık ve antibakteriyellik özelliği vardır böylelikle erimez ve damlacık oluşturmaz.Üretilirken herhangi bir kimyasal madde kullanılmamaktadır.Her ortama uygun ve dekoratif bir üründür.Beyaz ve gri renk seçenekleri mevcut olsa da boyanabilir özelliği sayesinde kişi renk ve zevkine göre istediğiniz renge boyanabilir.

Stüdyo Yüzer Tavan Uygulaması

Basotect yüzer tavanlar çağrı merkezleri, alışveriş merkezleri, iş yerlerinde sıklıkla kullanılan melamin sünger olan bir üründür.Standart kalınlıkları 20 mm - 40 mm dir.Yapısında cam yünü bulunmaktadır.Ses karışıklığı veya yankı için birebir çözüm olan basotect yüzer tavan satışlarımız mevcuttur.

Yüzer Tavan Uygulaması

Basotect yüzer tavan vede birçok ses yalıtım malzemesi satışımız bulunmaktadır.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Basotect Yüzer Tavan

Yankı Kesici Yüzer Tavan

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.