Basotect
Yüzer Tavan

Basotect yüzer tavan mekanlardaki eko, çınlama, yankılanma gibi ses problemlerini çözümler. Mekanlardaki akustik düzeni sağlayabilmek için tavanlarda kullanılan melamin türü bir köpüktür. Basotect melamin yüzer tavan panelleri özel aparatıyla tavana asılarak kullanılmaktadır. Uygulandığı mekana şık bir görüntü sağlayarak ayrı bir hava katar.

basotect yüzer tavan paneli

Akustik Panel - Melamin Köpük & Sünger

Melamin Akustik Tavan Paneli

Alev almaz ve antibakteriyel yapıya sahiptir. Böylelikle erimez ve damlacık oluşturmaz. Üretilirken herhangi bir kimyasal madde kullanılmamaktadır. Her ortama uygun ve dekoratif bir üründür. Beyaz ve gri renk seçenekleri mevcut olsa da boyanabilir özelliği sayesinde kişi renk ve zevkine göre istediğiniz renge boyanabilir.
Akustik Ses Yalıtımı Projelendirme Tasarım

Basotect Yüzer Tavan Paneli

Basotect yüzer tavanlar çağrı merkezleri, alışveriş merkezleri, iş yerlerinde sıklıkla kullanılan melamin sünger olan bir üründür. Standart kalınlıkları 20 mm – 40 mm’dir. Yapısında cam yünü bulunmaktadır. Ses karışıklığı veya yankı için birebir çözüm olan basotect akustik yüzer tavan paneli satışlarımız mevcuttur.

Basotect yüzer tavan ve de birçok ses yalıtım malzemesi satışımız bulunmaktadır. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur