Akustik Karo Halı

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Karo Halı

Akustik Karo Halı

Karo halı ; genellikle 50x50 cm boyutunda, akustik, yangın standartlarına uygundur.Çalışma alanlarındaki ses kontrolünü, sesin akustikliğini sağlamakta , çalışma verimliliğinin artmasında önemli bir rolü vardır.Karo halılar yangına dayanıklılığı, sesin yalıtımı, renk solmazlığı, yerden ses yalıtımına uygunluk gibi özellikleri sayesinde kaliteli halı grupları arasında yer almaktadır.

Ses Emici Karo Halı

Karo halılar kuru, temiz, sağlam ve girintisi çıkıntısı olmayan her türlü zemin üzerinde döşenebilir.Böylelikle ses yalıtımında bir kat daha kalite artmış olur.Halı döşenecek ortamın sıcaklığı 15 °C ile 30 °C arasında olmalıdır.Karo halılar sinema, tiyatro salonu, havaalanları, ofis gibi birçok mekanda sıklıkla kullanılmaktadır.

Akustik Halı

Karo halı ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız bulunmaktadır.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur.Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için : 0232 373 25 35

Karo Halı

Akustik Karo Halı

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.