Akustik Karo Halı

Akustik karo halı, havadaki sesi emerek binalardaki ve hatta alanlardaki gürültüyü kontrol etmede oldukça etkilidir. Akustik halılar, havadan yayılan sesi emerek, yüzey gürültü oluşumunu azaltarak ve çok katlı binalarda aşağıdaki odalara darbe sesi iletimini azaltarak binalardaki ve hatta alanlardaki gürültünün kontrolünde oldukça etkilidir.
akustik karo halı

Akustik Halı

Karo Halı Özelikleri

Ebat : 50cm x 50 cm boyutunda,

Akustik, yangın standartlarına uygundur. 

Çalışma alanlarındaki ses kontrolünü, sesin akustik değerini sağlamakta , çalışma verimliliğinin artmasında önemli bir rolü vardır. 

Karo halılar yangına dayanıklılığı, sesin yalıtımı, renk solmazlığı, yerden ses yalıtımına uygunluk gibi özellikleri sayesinde kaliteli halı grupları arasında yer almaktadır.

Karo Kauçuk Tabanlı Halı

Akustik Ses Yalıtım Halısı

Karo ses yalıtımlı halılar kuru, temiz, sağlam ve girintisi çıkıntısı olmayan her türlü zemin üzerinde döşenebilir. Böylelikle ses yalıtımında bir kat daha kalite artmış olur. Akustik halı döşenecek ortamın sıcaklığı 15 °C ile 30 °C arasında olmalıdır. Kauçuk tabanlı halılar sinema, tiyatro salonu, havaalanları, ofis gibi birçok mekanda sıklıkla kullanılmaktadır.

Karo ses izolasyonlu halı ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız bulunmaktadır. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur. Ses emiliminin kritik olduğu tiyatrolar, yayın stüdyoları veya açık plan ofisler gibi alanlar için halı belirtirken, halının darbe yalıtım özellikleri ve ses emme özellikleri ile en iyi arkalık ve/veya altlık hakkında tüm ayrıntılar için bize danışabilirsiniz.