Mantarlı
Kauçuk Levha

Mantarlı kauçuk levha granül mantarların kauçuk ile karıştırılması sonucu üretilen zemin ses yalıtımı malzemesidir. Kauçuk katkılı mantar levhalar ses izolasyonunda çok yüksek performans sergileyerek kusursuza indirgemesi sonucunda inşaat alanında duvar, çatı ve zeminlerde tercih edilmektedir. Ses ve ısı izolasyonunu kusursuz yaptığı için makine temellerinde vibrasyon emici olarak da kullanılabilir.
mantarlı kauçuk levha

Ses İzolasyon Levhası

Mantarlı Kauçuk Levha

Dilimlenmek ve soyulmak suretiyle istenilen boyutlarda üretilen kauçuk mantar levhalar, ham maddesi mantar meşesi ağacının kabuğu olan granül mantardan işlenerek üretilmektedir.Kauçuk mantar levhalar ses yalıtım, vibrasyon, ve titreşim amacıyla bir çok kullanım alanına sahiptir.
Akustik Ses İzolasyonu

Parke Altı Mantarlı Kauçuk Ses Yalıtım Şiltesi

Zemin altı, parke altı, şap altı uygulamalarında ses, darbe ve ısı emici olarak kullanılarak mükemmel bir ses yalıtımı sağlar. Parke, seramik ve birçok zemin kaplama malzemesinin altına ayak ve topuk seslerini önlemek amacıyla kullanılmaktadır. Mantarlı kauçuk levha ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeri mevcuttur.