Akustik Zigzag Sünger

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Akustik Zigzag Sünger

Akustik zigzag sünger akustik ürünler arasında yer alıp esnek bir üründür.Akustik çözümleme için üretilen akustik zigzag süngerler dekoratif bir görünüme de sahiptir.Uygulandığı ortama desenleri sayesinde şık bir hava katar.

Akustik Zigzag Sünger

Sesin Kaliteli duyulmasını, ortamdaki ekoyu kaldırmayı, yankıyı önlemek, akustik ses sağlamak için üretilen akustik zigzag süngerler ses yalıtımı ve birçok istenmeyen seslerin ortadan kaldırılmasında ideal bir üründür.Akustik sesi düzenleme işleminde yüksek performans alınabilen bir malzemedir.

Stüdyo Akustik Zigzag Sünger

Akustik zigzag süngerler poliüretan dan üretilip boyutları 30x30 cm ve 50x50 cm dir.Kalınlıkları 30 mm ve 40 mm dir.Siyah renkte üretilip yanmazlık özelliği yoktur.Siyah renkte üretimi mevcuttur fakat sprey boya ile zevkinize göre istediğiniz renge boyayabilirsiniz.

Vocal Odası Akustik Zigzag Sünger Uygulaması

Yanmazlık özelliği bulunmamasından dolayı ısıya fazla dayanamaz lakin ısıya dayanıklı akustik sünger arıyorsanız diğer akustik sünger modellerimizi tercih edebilirsiniz.Akustik zigzag sünger ve diğer ısı yalıtım malzemeleri satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Akustik Zigzag Sünger Uygulaması

Ses Kayıt Odası Zigzag Sünger Uygulaması

 

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.