Soundtex Keçe Kumaş

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Soundtex Keçe Kumaş, ahşap panellerin arkasına ısıtılarak monte edilen yapışkanlı ses izolasyon malzemelerinden birisi olan bu malzeme akustik sesi düzenlemek için kullanılan bir ses yalıtım kumaşıdır.Panel yapımında ve akustik kaplamada işe yarayan, yüksek ses yutum kapasitesine sahip olan bu ürün alev geciktirici olarak üretilmektedir.İnşaat mühendisliğine uygun üretilen bu malzeme ahşap panellerin arkasına yapıştırılır.

Yanmaz Keçe Kumaş

Tavanlarda soundtex kullanılmakta olup diğer kumaşlara göre yüksek bir ses yutum katsayısına sahiptir.Soundtex kumaşlar yüksek ses emme özelliği sayesinde daha çok tercih edilen ürünlerden birisi olmaktadır.Soundtex kumaş ve birçok ürünlerimizin satışı mevcut olup ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.

Akustik Panel Arkası Keçe Kumaş

Soundtex Boyutları : 60 cm x 180 cm rulo halinde satılmaktadır.

Soundtex Akustik Bez

Soundtex Renk Seçenekleri : siyah ve beyaz olarak satılır.

Akustik Keçe Kumaş

Soundex Kullanım Alanı: ahşap panellerin arka yüzeylerinde kullanılmaktadır.

Ses Emici Soundtex Keçe Kumaş

Soundex Kumaş : Yapışkanlı ve B1 yanmazlık sertifikalıdır.

 

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.