Vocal Odası
Ses Yalıtımı

Vocal odası ses yalıtımı projelerimizi akustik duvar tavan zemin kaplama malzemeleri ile sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.  Profesyonel anlamda müzik yapıyorsanız vocal odası sizin için olmazsa olmazlardan birisidir. Dışarıdaki ses sizi rahatsız ediyorsa veya oluşturduğunuz sesin dışarıya gitmesini istemiyorsanız ses yalıtımı yaparak bu sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

vocal odası ses yalıtımı

Ses Yalıtımı ve Akustik Düzenleme

Vocal Odası Ses Yalıtım Malzemeleri

Vocal odası ses izolasyonu uygulamalarında akustik düzenleme amaçlı ürünler de tercih edilir. Akustik sünger, kumaş kaplı panel, akustik ahşap panel dibi duvar ve tavan kaplama ürünleri. Akustik karo halı, ses yalıtım perdesi, mikrofon paneli, ahşap difüzör panel gibi akustik ahşap kapı akustik malzemeler kullanabilirsiniz.  

Ses yalıtımı sağlanması gerektiğinde duvar tavan ve zemin ses yalıtımı için bir çok malzeme kullanılır. Duvar ve tavanda bariyerli akustik süngerpan, bondex sünger, epdm ses bariyeri, ses bandı, tecsound bariyer, bariyerli akustik sünger. Zeminde ise darbe ve titreşim önleyici mantarlı kauçuk, kauçuk levha ses yalıtım şiltesi.

Akustik Ses İzolasyonu

Ses Kayıt Seslendirme Odası Ses Yalıtımı

Akustik yalıtım olmayan bir yerde iseniz odada yankı, eko, çınlama gibi etmenler varsa veya çeşitli frekanslardaki sesleri önlemek için ses yalıtımı yapabilirsiniz. Genellikle ses kesici akustik süngerler kullanabilir, ortamınıza akustik ses kalitesi verebilirsiniz. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur.