Basotect Tavan Sarkık Panel

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Basotect Tavan Sarkık Panel

Melamin köpükten üretilen basotect tavan sarkık panelleri şık ve dekoratif görüntüsüyle mekanlara ayrı bir hava katar.Beyaz ve gri renk seçeneği mevcuttur fakat sizin tarz ve zevklerinize göre boyanabilir özellikte olduğu için istediğiniz renkte boyanabilir.Renk ile de ortama ayrı bir tat katabilirsiniz.

Basotect Sarkık Panel

Ortamdaki yankı, eko, çınlama gibi istenmeyen sesleri ortadan kaldırır, ortamın akustikliğini sağlayarak sesi kontrol altına alır.Büyük ve kalabalık mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilir.Bir yandan ses yalıtımı yaparken bir yandan da renkli modelleriyle mekana hava katarsınız.

Stüdyo Basotect Sarkık Panel

Yanmazlık özelliği ve antibakteriyel özelliği sayesinde ortamınızda rahat bir şekilde kullanabilir, kolayca temizlenebilirliği sayesinde hiç zorlanmadan rahatça temizleyebilirsiniz.Ofis, kafe, AVM, yemekhaneler, toplantı salonları, çağrı merkezleri gibi birçok ortamda sıkça kullanılmaktadır.Özel yapım olan basotect tavan sarkık panelleri istediğiniz boyutlarda yapılarak mekanlarınızda rahatça kullanabilir, ses yalıtımı sağlayabilirsiniz.

Ses Düzenleyici Sarkık Paneller

Basotect tavan sarkık panelleri ve birçok ses yalıtım ürünü satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.İletişim için : 0232 373 25 35

Yankı Kesici Akustik Sarkık Panel

Tavan Ses Yalıtım Panelleri

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.