Basotect Tavan Sarkık Paneller

Melamin köpükten üretilen basotect tavan sarkık panelleri şık ve dekoratif görüntüsüyle mekanlara ayrı bir hava katar. Beyaz ve gri renk seçeneği mevcuttur fakat sizin tarz ve zevklerinize göre boyanabilir özellikte olduğu için istediğiniz renkte boyanabilir. Renk ile de ortama ayrı bir tat katabilirsiniz.
basotect tavan sarkık panelleri

Akustik Panel - Melamin Köpük

Canopy Baffle Küp Silindir Basotect Melamin

Ortamdaki yankı, eko, çınlama gibi istenmeyen sesleri ortadan kaldırır, ortamın akustikliğini sağlayarak sesi kontrol altına alır.Büyük ve kalabalık mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilir.Bir yandan ses yalıtımı yaparken bir yandan da renkli modelleriyle mekana hava katarsınız.
Akustik Ses İzolasyonu

Akustik Basotect Tavan Paneli

Yanmazlık özelliği ve antibakteriyel özelliği sayesinde ortamınızda rahat bir şekilde kullanabilir, kolayca temizlenebilir olması sayesinde hiç zorlanmadan rahatça temizleyebilirsiniz. Ofis, kafe, AVM, yemekhaneler, toplantı salonları, çağrı merkezleri gibi birçok ortamda sıkça kullanılmaktadır. Özel yapım olan basotect tavan sarkık panelleri istediğiniz boyutlarda yapılarak mekanlarınızda rahatça kullanabilir, ses yalıtımı sağlayabilirsiniz.

Basotect akustik tavan sarkık panelleri ve birçok ses yalıtım ürünü satışımız mevcuttur. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.