Radyo
Ses Yalıtımı

Radyo ses yalıtımı odalarda ses dengesi kurmak için önemlidir. Çevreden gelecek seslere karşı radyo odası ses yalıtımı uygulamaları yapıyoruz. Bunun için en kaliteli ses yalıtım malzemesi kullanıyoruz.

radyo ses yalıtımı

Ses Yalıtımı ve Akustik Düzenleme

Radyo Ses Yalıtımı Malzemeleri

Ses kesici malzemelerin doğru seçilmesiyle bütün ses problemlerinin ortadan kaldırılmasına yarayacaktır. Radyo odalarında eko, yankı, çınlama gibi etmenler çok önemlidir. Yankılanma sorunu var ise akustik özellikteki sünger veya paneller ile sorunlar çözülerek seslerin daha kaliteli ve net duyulmasına yardımcı olur.

Radyo odaları akustik amaçlı olarak kesik piramit, vicoustic flexi, akustik kumaş paneller, difüzör panel, akustik sünger, tekno touch sünger gibi akustik malzemeler kullanabilirsiniz. Dekoratif yapısı sayesinde ortamda hoş bir görüntü oluşturur.

Radyo Odası Akustik Kaplama

Radyo Odası Akustik Ses Yalıtımı

Radyo odaları profesyonel çalışma alanlarıdır. Buralarda yayın yapılmaktadır. Canlı yayınlar sırasında mekana dış ortamlardan giren seslerin önlenmesi, kaliteli bir yayın yapabilmek için önemlidir. Radyo odalarında dış ortam seslerinin  yayını olumsuz etkilememesi için ses yalıtımı yapılmaktadır.

Mekanlara uygun yüksek performanslı ürünler ile ses sorunlarını ortadan kaldırabilir, dekoratif ürünleri zevkinize göre rengini seçerek ortamınıza ayrı bir hava katmış olursunuz. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur.