Radyo Odası Ses Yalıtımı

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Radyo odaları profesyonel çalışma alanlarıdır.Buralarda yayın yapılmaktadır. Canlı yayınlar sırasında mekana dış ortamlardan giren seslerin önlenmesi, kaliteli bir yayın yapabilmek için önemlidir. Radyo odalarında dış ortam seslerinin  yayını olumsuz etkilememesi için ses yalıtımı yapılmaktadır.

Akustik Radyo Odası

Ses kesici malzemelerin doğru seçilmesiyle bütün ses problemlerinin ortadan kaldırılmasına yarayacaktır.Radyo odalarında eko, yankı, çınlama gibi etmenler çok önemlidir.Yankılanma sorunu var ise akustik özellikteki sünger veya paneller ile sorunlar çözülerek seslerin daha kaliteli ve net duyulmasına yardımcı olur.

Akustik Düzenleme

Mekanlara uygun yüksek performanslı ürünler ile ses sorunlarını ortadan kaldırabilir, dekoratif ürünleri zevkinize göre rengini seçerek ortamınıza ayrı bir hava katmış olursunuz.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur.

Radyo Odası Ses Yalıtımı

Akustik Radyo Odası

Radyo Odası Ses Düzenlemeleri

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.