Heraklite
Ahşap Yünü

HERAKLİTE ahşap yünü ile çimentonun özel metotlarla levha haline getirilmesidir. Çimento, ağaç liflerinin tabii elastikiyet özelliğini muhafaza eder ve levhalara süresiz dayanıklılık sağlar.
akustik heraklite ahşap yünü

Akustik Levha

Akustik Heraklite Ahşap Yünü Panel

  • Kalınlık : 15mm – 25mm – 35mm – 50mm – 75mm – 100mm
  • Ebat : 60 * 120cm – 50 * 200cm
  • Renk : Ham renk Bej ( üzerine istenilen renk boyama yapılabilir)
  • Yangın Mukavemeti: B1 Sınıfı – Zor alev alır.
  • Model : Opsiyonludur. Altıgen, üçgen, daire kare şeklinde üretimimiz mevcuttur.
Akustik Ses Yalıtım Levhası

Heraklite Akustik Ahşap Yünü

HERAKLİTE levhalarının aynı zamanda sese karşı olan izolasyon yeteneği de yüksektir. Okul, hastane, sinema, müzik salonları, TV stüdyoları endüstri binaları, modern çiftlik, plaj ve turistik tesislerin ara duvarları, tavan ve zeminlerinde kullanılarak her türlü sesin başka kısımlarda duyulmasını, rezonansını önler. Soğuk hava depoları inşaatlarında emniyetle kullanılır.

HERAKLİTE levhaları kat aralarında ses ve ısı izolasyonu için kullanılırken yükseklik ve alandan kaybı önler, büyük tasarruf sağlar. Malzeme, şekil ve renklerin birleştirilmesi ile oluşan akustik dizaynda yaratıcı fikirlerin oluşmasına olanak verir. Aynı zamanda ses ve yankı kontrolü için de ideal bir malzemedir. Çok narin bir malzeme olmadığından uygulama esnasında kırılıp dökülmez, fire vermez. Yıllar sonra bakım gerekirse ya da yeniden kullanım için sökülürse, boyanır, temizlenir.