Tv Stüdyosu Ses Yalıtımı

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

Tv Stüdyosu Ses Yalıtımı

Televizyon kanallarından en önemli bölümlerden biride reji odasıdır. Reji odalarında birden çok görevli çalışır. Bu çalışanlara daha rahat bir çalışma ortamı sağlamak için tv stüdyolarına ses yalıtımı uygulaması yapmaktayız.

Tv Stüdyosu Akustik Düzenlemeler

Reji odalarında birden çok monitörün çalışması ve yapılan çalışmaların izlenmesi nedeniyle ses karmaşaları olabilir. Bu ses karmaşaları ve çalışanların konstanrasyonu ve dikkatinin dağılmaması için ses yalıtımı yapılması gerekir. Ses yalıtımı yapılacak olan tv stüdyolarına duvar, zemin ve tavana uygulama yapılmaktadır.

Reji Odası Ses Yalıtımı

Tv stüdyolarında duvar ve tavana ses kesici bariyerli süngerler kullanılırken; zeminde ise titreşim ve darbe emici mantarlı kauçuk, kaçuk levha kullanabilirsiniz. Bu ses yalıtım malzemeleri sesi %80 kadar kesen malzemelerdir. Dilerseniz akustik düzenleme yaparak; akustik kumaş paneller, oda kitleri, akustik süngerler, tekno touch süngerler tercih edebilirsiniz.

Akustik Tv Stüdyosu

Tv stüdyolarına ses yalıtımı ve akustik düzenleme yapıldığı takdirde iş motivasyonu artar ve verimlilik alınır. Ses yalıtım malzemelerimiz kalite standartlarına uygun ve ISO belgelidir. Detalı bilgi ve iletişim için: 0216 693 15 25

Tv Stüdyosu Ses Yalıtımı

 

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.