Ahşap Akustik
Duvar Panelleri

Ahşap akustik duvar panelleri kapalı ortamlarda gürültüyü emen veya yansıtan ve akustik düzenlemeye yardım edip kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir. Ahşap panel görünür yüzeyleri, düz, delikli ve derzli yapıdadır. Ahşap Akustik Kaplama, mekânlardaki akustik ihtiyaca dönük ses yutucu, yansıtıcı ahşap paneller yapılabilir.

ahşap akustik duvar panelleri

Ahşap Akustik Duvar Panelleri Modelleri

Akustik Kaplama ; Kapalı ortamlarda gürültüyü emen veya yansıtan ve akustik düzenlemeye yardım edip kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir. Üzerleri delikli ve derzlidir. Duvarlarda ve tavanlarda kullanılan modelleri vardır. MDF ve Mdf/Lam ahşap paneller kullanılarak üretilmektedir.

delikli akustik ahşap panel

Delikli Ahşap Panel

1000 delikli, 2000 delikli ve 4000 delikli akustik ahşap panel ses yalıtım malzemeleri tiyatro konferans salonu gibi mekanlarda sıklıkla kullanılır.

derzli akustik ahşap panel

Derzli Ahşap Panel

Ses yansıtıcı akustik ahşap panel ses yalıtım levhaları farklı derz aralıkları sayesinde çeşitli ses desibeline uygun akustik çözüm kazandırır.

akustik ahşap paneller ses yalıtım malzemeleri

Ahşap Çıtalı Keçe Panel

Akustik ahşap çıtalı keçe panel, delikli ahşap panel, derzli ahşap panel ve düz ham mdf paneller ses yansıtıcı ve ses yutucu panel olarak ayrıştırılır.

Akustik Ses Yalıtım Paneli

AKUSTİK AHŞAP DELİKLİ DUVAR PANELLERİ

Çizgisel slot açılması, arka yüzde akustik kumaş ile ses yastığı görevi gören yalıtım malzemesi destekli mdf-lam, doğal kaplamalı, cilalı ve lake boyalı olarak uygulanabiliyor.

Duvar ve tavan akustik ahşap panellerimizin tamamı dil ve dört taraftan yivlidir! Bu, mükemmel uyum sağlar ve israfı ortadan kaldırır. Duvarlar ve tavanlar için istediğiniz görünüm stiline uygun özel zıvana ve oluklu ahşap paneller. Olağanüstü estetik niteliklere sahip Yivli Akustik Ahşap Duvar Panelleri . Duvar kaplaması için kullanılabilir.