Labirent Akustik Sünger

SES YALITIMI - AKUSTİK PANEL

Akustik Mimarlık İletişim

LABIRENT AKUSTIK SÜNGER

Yüzeyi labirent formlu akustik ses yalıtımı sağlayan sünger çeşitidir. Üstün ses yutum performansı ile akustik mekanlarda çok sık kullanılan ses yalıtım süngeridir. Bariyer dediğimiz epdm ses yalıtım bariyeri ile birlikte kullanılırsa ayrıca ses kesici performans sağlamaktadır.

Labirenk Akustik Sünger

LABİRENT AKUSTİK SÜNGER

Labirent şeklinde akustik ses yalıtım süngeri uygulaması gayet basit olan I. sınıf yanmazlık ve kalite belgeli üründür. Kendiliğinden yapışkanlı modelleri mevcut olup uzun ömürlü bir uygulama için solid yapıştırıcıyı önermekteyiz. Diğer akustik süngerler ile aynı özelliktedir sadece şekli değişiktir yüksek ses yutum kabiletli ses yalıtım süngeridir.

Akustik Labirent Sünger

LABİRENT SES YALITIM SÜNGERİ

Yanmaz akustik yumurta süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz. Antibakteriyel ve renk seçenekleri mevcuttur. İstediğiniz zaman istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz. Ambar veya kargo yoluyla sizlere ulaştırdığımız ürünleri kendinizde gelip teslim alabilirsiniz.

Labirent Akustik Sünger Oda

Akustik Labirent Sünger Döşeme

Labirent Akustik Sünger Kaplama

ANASAYFA

SES YALITIM MALZEMELERİ

AKUSTİK PANELLER

UYGULAMALARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM

HACİM AKUSTİĞİ | İNŞAAT AKUSTİĞİ | AKUSTİK SES YALITIMLI ORTAMLAR

Hacım Akustiği; Konferans salonu, tiyatro gibi kültürel etkinlik projeleri işitsel ve görsel uyumun tasarlanmış olduğu mekanlardan biridir.Konferans salonu, tiyatro gibi çeşitli alanların akustiklik seviyesinin, görselliğin uyumunun incelendiği mekandır.Hacim akustiği mekanları hacimlerin kullanış amacına göre akustik koşullarının düzenlenmesidir.

STÜDYO SES İZOLASYON UYGULAMASI | YÜZER DUVAR DETAYI

Stüdyo Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır?      Stüdyolarda ses izolasyonu yapılması gereken ortamlardan biridir. Sesi %80 %90 kesmek için ses izolasyonu yapılması gerekir. Stüdyolarda ses izolasyonu yapıldığı takdirde içerden dışarıya çıkan sesi ve dışardan içeriye gelen sesi kesebilirsiniz. Yankı, eko, bass, çınlama, uğultu seslerinden kurtulur ve kendinize profesyonel bir çalışma ortamı oluşturursunuz.

      Bariyerli akustik sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli basotect sünger, bariyerli akustik süngerpan kullanabilirsiniz. Zemin için ise titreşim emici mantarlı kauçuk veya kauçuk levha tercih edebilirsiniz.

RENKLİ TEKNO TOUCH SÜNGER

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch süngerler farklı renk seçenekleriyle
mekanlarınızda akustik ortam elde etmemizi
sağlarken, sesleri de emilimini sağlar.

AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELİ

Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneller ses yalıtımı ve ses düzenini sağlamakta ve ses düzenini sağlayıp tavana asma aparatı ile konumlandırılan panellerdir.

BASOTECT MELAMİN SÜNGER

Basotect Akustik Düzenleme Süngeri

Basotect piramit süngerler ortamdaki yüksek seslerin yutulması, çınlama, eko önleme, mekan akustiğinin sağlanması gibi birçok alanda işe yarar.