Labirent
Akustik Sünger

Yüzeyi labirent formlu labirent akustik sünger ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlayan sünger çeşididir. Üstün ses yutum performansı ile akustik mekanlarda çok sık kullanılan ses yalıtım süngeridir. Bariyer dediğimiz epdm ses yalıtım bariyeri ile birlikte kullanılırsa ayrıca ses kesim performansı sağlar.

akustik labirent sünger

Akustik Labirent Ses Yalıtım Süngeri

Labirent Akustik Sünger Özellikleri

Labirent şeklinde akustik ses yalıtım süngeri uygulaması gayet basit olan I. sınıf yanmazlık ve kalite belgeli üründür. Kendiliğinden yapışkanlı modelleri mevcut olup uzun ömürlü bir uygulama için solid yapıştırıcıyı önermekteyiz. Diğer akustik süngerler ile aynı özelliktedir sadece şekli değişiktir yüksek ses yutum kabiletli ses yalıtım süngeridir.

Akustik Ses İzolasyonu

Yanmaz Akustik Yumurta Ses İzolasyon Süngeri

Yanmaz labirent akustik süngerleri ses kayıt odası, mekanik daireler, jeneratör odaları, test kabini, ses izolasyon kabini, fabrika imalathane, bateri odası, atış poligonu, hastane, radyo odası, evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızda da kullanabilirsiniz. Antibakteriyel olmasını isterseniz basotect labirent akustik sünger tercih edebilirsiniz. Siyah renk yerine beyaz veya açık gri tercih etmek isteyenler özellikte basotect tercih etmelidir.