Süngerpan

Süngerpan ses yalıtım süngeri atık süngerlerin geri dönüşümünden elde edilir. Mükemmel titreşim ve darbe önleyici ses yalıtım malzemesi olarak bir çok ses yalıtımı uygulamalarında kullanılır . Parke ve şap altlarında, alçıpan bölme duvar aralarında ve tuğla arası bina akustiği projelerinde tercih edilir.
süngerpan

Ses İzolasyon Süngeri

Ses Kesici Sünger
Süngerpan

Yüksek frekanslı sesleri izole etmede en iyi çözümlerden biridir.
Kalınlığı 10 mm ve 50 mm arasında üretilmektedir.
100 ve 200 DNS aralığında yoğunluğa sahiptir.

Ses yalıtımı ve ses izolasyonunda üstün performans göstermektedir. 

Ağır kurşun bariyer ile kullanıldığında kalın duvar yerine ince duvar uygulaması yapabilirsiniz.. 

Ağır kurşun bariyer ses kesici bir üründür. Bu ürün yüksek frekanslı sesleri önlemek amacıyla kullanılır. Bu sayede ses kesici sünger ile birlikte kullanıldığında çok ciddi sesleri kolaylıkla önleyebilirsiniz.

Akustik Ses İzolasyonu

Echobone Bondex Süngerpan Ses Yalıtım Süngeri

Süngerpan; sünger malzemelerinin küçük parçacıklar haline getirildikten sonra sıkıştırılıp tekrar sünger haline getirilerek oluşturulan bu malzeme darbe emici olarak kullanılmaktadır. Bondex ses izolasyon süngeri sesi en iyi yutabilen yalıtım malzemelerinden biridir ve ses izolasyonu ve ses yalıtımında kullanılır.

Ses izolasyon süngerleri düğün salonu, müzik odası, otel odası gibi birçok kullanım yeri vardır. Sesi en iyi yutabilen yalıtım malzemelerinden biridir ve özellikle akustik ses düzenlemelerinde kullanır. Ses yalıtım süngeri ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız bulunmaktadır. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.